reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10+ Samsung Galaxy S10 Plus

Karşınızda çift ön kameralı Samsung Galaxy S10+ [Video]

2019’un ilk çeyreğinde karşımıza çıkacak Galaxy S10 ailesinin en önemli üyesi Samsung Galaxy S10+, hazırlanan taslak tasarımla görücüye çıktı.

Samsung Galaxy S10+, sağlam kaynaklara göre çift ön kamera, üçlü arka kamera (12 megapiksel geniş açı, 16 megapiksel süper geniş açı ve 3 kat optik yakınlaşma sunan 13 megapiksel telefoto) kurulumunu taşıyor. İşte bu model, @OnLeaks sayesinde karşımızda bulunuyor. Kesin olarak bu tasarımla geleceği belirtilen telefon, ilk olarak ekrana entegre çift ön kamerasıyla dikkat çekiyor. Ekranın sağ tarafına yerleştirilen ön kameralar, kimilerini pek memnun etmeyecek gibi görünüyor. Arkadaki üçlü kamera beklendiği gibi dikey değil yatay olarak konumlandırılan (Daha büyük pil için) telefon, ekrana entegre parmak izi teknolojisini de taşıyor. Çerçeveleri oldukça ince ve simetrik olan Samsung Galaxy S10+, bu taslak tasarımda geçişli renkle tasarlanmış. Firmanın bu konuda birçok farklı renk seçeneği tasarlandığı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Tam boyutu 157.5 x 75.0 x 7.8mm olarak açıklanan model, 6,4 inç Super AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Sevindirici şekilde 3.5 mm kulaklık girişi bulunan S10+, 12 GB RAM ve 1 TB dahili depolama ile alınabilecek deniyor. Modelin gücünü ise satıldığı yere göre Snapdragon 855 ve Exynos 9820‘den alacağı söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy S10+ Samsung Galaxy S10 Plus
Samsung Galaxy S10+ Samsung Galaxy S10 Plus
Samsung Galaxy S10+ Samsung Galaxy S10 Plus

Samsung Galaxy S10+ dışındaki modelleri kamera detayları ise şöyle

Bildiğimiz kadarıyla Galaxy S10 Lite tek ön kamera, çift arka kamera ile geliyor. Galaxy S10 modelinde tek ön kamera, çift arka kamera yer alıyor. Daha sonra satışa sunulacak denilen Galaxy S10 5G ise çift ön kamera, dörtlü arka kamera ( ToF sensörü) ile fark yaratıyor.