reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+
Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+

Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+ modellerini yan yana gösteren yeni görsel

Galaxy S10 ailesine yönelik içeriklerin ardı arkası kesilmiyor. Bu sefer hazırlanan bir taslak tasarımla Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+ yan yana karşımıza çıkıyor.

Galaxy S10 ailesi dört farklı modelden oluşuyor. Sürekli yeni bilgiler ile gündeme gelen modellerden Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+, sağlam kaynak Ice Universe’in paylaşımıyla yan yana karşımıza çıkıyor. Ortaya çıkan sızıntılardan hazırlanan bu taslak tasarım, gerçekten şık modellerin yolda olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor. Aşağıda görebileceğiniz üzere aralarında hatırı sayılır bir boyut farkı bulunacak telefonlar, aynı zamanda ön kameralarıyla da ayrılıyor. Normal modelde ekrana entegre tek bir ön kamera bulunurken, Plus modelde ekrana entegre iki adet kamera kullanılıyor. İnanılmaz ince çerçevelere sahip olacak kavisli modeller, diğer üyelerle beraber 3.5 mm kulaklık girişine de sahip olacak.

Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesinin kamera detayları değişkenlik gösteriyor

Ancak sızan son bilgilere göre Galaxy S10 Lite tek ön kamera çift arka kamera ile geliyor. Galaxy S10 tek ön kamera, üçlü arka kamera kullanılıyor. Galaxy S10+ çift ön kamera, dörtlü arka kamera ile geliyor. En üstte yer alacak Galaxy S10 5G modeli ise çift ön kamera, dörtlü arka kamera ( ToF sensörü) ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Çift ekranlı akıllı telefon Nubia X