reklamı kapat

POPÜLER

Infinity Blade III

Epic Games’ten oyunculara üzücü haber

Epic Games’ten beklenmedik bir hamle geldi. iOS platformunun bir dönem en popüler oyun serilerinden biri olan Infinity Blade hakkında üzücü bir açıklama geldi.

Epic Games, Infinity Blade, II ve III oyunlarını iOS platformundan kaldırıldı. Uzun zamandır oyuna destek veren Epic Games, Fortnite ve Spyjinx oyunlarına odaklanmak adına üç oyunu App Store’dan kaldırıldıklarını belirtti. Epic Games, standartların düşmemesi adına oyunları kaldırıldığını söyleyelim. Bu arada belirtmekte yarar var. Oyunları daha önceden satın aldıysanız oyunları App Store üzerinden indirebileceğinizi ifade edelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Üçüncü bölüm, 2013 yılında oyun tutkunlarının beğenisine sunulmuştu

iPhone 5s ve iPhone 5c etkinliğinde duyurulan iOS platformunun başarılı yapımlarından Infinity Blade’in yeni bölümü Infinity Blade III, App Store üzerinden indirmeye sunulmuştu. Yapım, dopdolu bir aksiyon ve üst düzey grafiklerle oyuncuların karşısına çıkmıştı. Sonsuzluk kılıcının gücünü ortaya çıkarmak için yeni gizemler çözebilmeye imkan tanıyan Infinity Blade III’te dinamik olarak değişen daha büyük/daha güzel ve üç boyutlu ortamlar bulunuyor.

Üç özgün dövüş tarzına sahip iki oynanabilir karakter Siris ve Isa‘nın yer aldığı yapımda düşmanları yenebilmek için serinin daha önceki oyunlarında olduğu gibi sıkı bir mücadelenin içine girmek gerekiyor. Oyundaki özel nesneleri kazanmak için tüm dünyadan oyuncularla takım da oluşturulabiliyor. Unreal Engine motoruyla geliştirilen Infinity Blade III, buluta kaydedebilme desteğine de sahip.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni reklam filmi