reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Epic Games ücretsiz oyun haftası

Son dört gün! Epic Games’ten dikkat çekici 2 ücretsiz oyun

Epic Games, bu hafta PC oyuncularına iki ücretsiz oyun veriyor. 9 Ağustos‘a kadar kütüphanenize ekleyebileceğiniz oyunlar dikkat çekecek cinsten.

Epic Games haftalık ücretsiz oyun dağıtımına hız kesmeden devam ediyor. PC oyuncularıyla buluşturulan oyunlar arasında bu hafta For Honor ve Alan Wake bulunuyor. Remedy Entertainment’ın yeni oyunu Control, 27 Ağustos’ta çıkışını gerçekleştirmeden önce geliştiricinin diğer oyunu Alan Wake’i oyunculara hatırlatmak isteyen platform, gizem dolu bir macerayı önünüze seriyor. Çok satan kitaplardan düşmeyen yazar Alan Wake, eşi ile çıktığı tatilde bir anda kendini beklenmedik bir hikayenin tam ortasında buluyor. Eşinin kayboluşuyla onun peşine düşen Wake, gizemi aydınlatmak için yazdığını dahi hatırlamadığı gerilim romanının içinde, gerçeği kovalıyor. 2010 yılında hayatımıza giren Alan Wake’in 9 yıl sonra bile keyifle oynanacak yapımlardan olduğunu belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games, tarafından verilen ikinci oyun For Honor

Haftanın diğer ücretsiz oyunu, 154 TL değerindeki For Honor. Cesur bir Şövalye, acımasız bir Viking, ölümcül bir Samuray veya hızlı Wu Lin olarak katılabileceğiniz oyunda savaş meydanının tozunu attırma vakti. Dövüş ve aksiyon oyunu severlerin hoşuna gidecek olan yapımı daha önce denemediyseniz mutlaka deneyin deriz. Oyunda tek oyunculu ve çevrim dışı mücadele dışında çok oyunculu seçenekler de sunuluyor. Ayrıca savaşçınızı kişiselleştirip, meydanda rakiplerinize sadece yeteneğinizle değil görünümünüzle de korku salabilirsiniz.

Bu iki oyunu 9 Ağustos tarihine kadar Epic Games kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. 9 Ağustos’tan sonra haftanın ücretsiz oyunu değişeceği için bu iki oyunun eski ücretlerine döneceğini belirtelim.

İlginizi çekebilir

PlayStation Plus’ın ağustos ayı oyunları