reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store ücretsiz oyun

Epic Games Store, 15 gün boyunca 15 büyük ücretsiz oyun veriyor

Epic Games Store üzerinden oyunculara ücretsiz olarak birçok oyun veriliyor. Firma şimdi 15 günlük özel bir yılbaşı kampanyası başlattı.

Epic Games Store, biliyorsunuz geçtiğimiz aylarda tüm abonelerine PC için ücretsiz GTA 5 vermesiyle çok ama çok büyük ses getirmişti. Epic Games daha sonra ise strateji oyunu Total War Saga: TROY‘u “24 saat için” tamamen ücretsiz vermesiyle büyük ses getirmişti. Oyunu çıktığı gün ücretsiz hale getiren firma gerçekten oldukça şaşırtmıştı. Daha sonra firmadan Football Manager 2020 (FM 2020) ve Watch Dogs 2 gibi birçok oyun ücretsiz olarak verildi. Şimdi ise firma başka bir yılbaşı kampanyasına başladı. Bu bağlamda Epic Games Store‘dan herkese 15 gün boyunca 15 büyük ücretsiz oyun veriliyor. Epic Games, açılışı ise şehir kurma konusunda çok beğenilen Cities: Skylines ile yaptı. Bu daha önce oynamadıysanız mutlaka oynamanızı ve özellikle eklentilerine göz atmanızı tavsiye ettiğimiz Cities: Skylines oyununu, hemen burada ücretsiz olarak alabilirsiniz. Game Pass’de de yer alan oyunun ücretsiz elde etme süreci 18.12.2020 saat 19:00′da bitiyor.

 

Epic Games Store başka hangi oyunları verilecek bilinmiyor

Ancak firma bu konuda oyuncuları gerçekten oldukça mutlu ediyor. Epic’ten alınan oyunların hemen hepsi oyun kütüphanesi sonsuza kadar kalıyor. Yani firma bu tarz ücretsiz oyunları belirli bir süre için vermiyor. Bu da elbette güzel görünüyor. Bu tarz ücretsiz oyunlar çoğu zaman eski de olsalar özellikle Türkiye’deki oyuncuları fazlasıyla memnun ediyor.

İlginizi Çekebilir

Xbox oyunların Android tarafına geliyor