reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store

İşte Epic Games Store tarafından verilen yeni ücretsiz oyun [İndir]

Epic Games Store üzerinden oyunculara ücretsiz olarak birçok oyun veriliyor. Firma şimdi 15 günlük özel bir yılbaşı kampanyası başlattı.

Epic Games Store, biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde bir yılbaşı kampanyasına başladı. Bu bağlamda Epic Games Store‘dan herkese 15 gün boyunca 15 büyük ücretsiz oyun veriliyor. Epic Games, açılışı şehir kurma konusunda çok beğenilen Cities: Skylines ile yapmıştı. Daha sonra firma tarafından verilen ücretsiz oyunlar Oddworld: New ‘n’ Tasty ve The Long Dark olmuştu. Şimdi ise dördüncü oyun geldi. Bu sefer firma 21.12.2020 saat 19:00’a kadar Defense Grid: The Awakening oyununu veriyor. Buradan elde edebileceğiniz oyun hakkında resmi açıklama şöyle: “Defense Grid: The Awakening, her beceri seviyesinden oyunculara hitap eden nihai kule savunma oyunudur. Bir düşman ordusu istilası yaşanıyor ve üssün etrafına stratejik olarak savunma kuleleri inşa ederek onları durdurmak oyuncuya kalmış durumda.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store ileride hangi oyunları ücretsiz olarak verecek dersiniz?

Bu konuda kısa süre önce bir sızıntı yapıldı. Bu sızıntı henüz yüzde 100 doğru mu bilinmiyor ancak firmadan gelecek tüm ücretsiz oyunların bunlar olacağı aktarılıyor. Aşağıdaki listede özellikle Metro 2033 dikkat çekiyor. Aynı zamanda Tropico 5 de strateji sevenleri fazlasıyla memnun edecek gibi görünüyor. Firma tahmin edildiği üzere güncel oyunlardan büyük bir yapımı ücretsiz olarak vermiyor.

İlginizi Çekebilir

Xbox oyunların Android tarafına geliyor