reklamı kapat

POPÜLER

epic games store

Epic Games Store tarafından verilen en yeni ücretsiz oyun [İndir]

Epic Games Store üzerinden oyunculara ücretsiz olarak birçok oyun veriliyor. Firma 15 günlük özel yılbaşı kampanyasına devam ediyor.

Epic Games Store, geçtiğimiz hafta bir yılbaşı kampanyasına başladı. Bu bağlamda şirket herkese 15 gün boyunca 15 büyük ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Epic Games, açılışı hatırlarsınız şehir kurma konusunda çok beğenilen Cities: Skylines ile yapmıştı. Ondan sonra firma tarafından verilen ücretsiz oyunlar Oddworld: New ‘n’ Tasty ve The Long Dark olmuştu. Geçtiğimiz günlerde Defense Grid: The Awakening ve Alien: Isolation oyunlarını veren Epic, daha sonra Metro: 2033 Redux sonrasında Tropico 5 ve Inside vermişti. En son ise Darkest Dungeon, MyTime At Portia, Night in the Woods ve Stranded Deep verilmişti. Şimdi ise Solitairica isimli oyun ücretsiz olarak veriliyor. Hemen buradan ücretsiz elde edebileceğiniz, daha önce 17 TL‘ye satılan oyun hakkında firmanın resmi açıklaması şöyle: “Solitairica, RYO savaş mekaniklerini ve zorlu roguelike ilerlemesini yepyeni Solitaire dünyasına taşıyor! Çeşitli sihirli eşyaları ve büyüleri kullanarak sürekli değişen düşman sürülerini alt et ve korkunç İmparator Stuck’ı yen!” Oyunun ücretsiz süresi 30.12.2020 saat 19:00’da bitiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store ileride hangi oyunları ücretsiz olarak verecek?

Bu konuda biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde bir sızıntı yapıldı. Bu sızıntı artık 100 doğru gibi görünüyor çünkü şu an için liste doğru gidiyor. Firma daha önce de belirttiğimiz gibi tahmin edildiği üzere güncel oyunlardan büyük bir yapımı ücretsiz olarak vermiyor.

İlginizi Çekebilir

Xbox oyunların Android tarafına geliyor