reklamı kapat

POPÜLER

epic games store

Epic Games Store tarafından verilen en yeni ücretsiz oyun [İndir]

Epic Games Store üzerinden oyunculara ücretsiz olarak birçok oyun veriliyor. Firma 15 günlük özel yılbaşı kampanyasına devam ediyor.

Epic Games Store, geçtiğimiz hafta bir yılbaşı kampanyasına başladı. Bu bağlamda şirket herkese 15 gün boyunca 15 büyük ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Epic Games, açılışı hatırlarsınız şehir kurma konusunda çok beğenilen Cities: Skylines ile yapmıştı. Ondan sonra firma tarafından verilen ücretsiz oyunlar Oddworld: New ‘n’ Tasty ve The Long Dark olmuştu. Geçtiğimiz günlerde Defense Grid: The Awakening ve Alien: Isolation oyunlarını veren Epic, daha sonra Metro: 2033 Redux sonrasında Tropico 5 ve Inside vermişti. En son ise Darkest Dungeon, MyTime At Portia, Night in the Woods, Stranded Deep ve Solitairica verilmişti. Şimdi ise Torchlight II isimli oyun ücretsiz olarak veriliyor. Hemen buradan ücretsiz elde edebileceğiniz, daha önce 31 TL‘ye satılan oyun hakkında firmanın resmi açıklaması şöyle: “Torchlight II rastgele bölümler, düşmanlar ve ganimetler ile ağzına kadar dolu. Orijinal oyunun tüm tadını ve heyecanını yakalayan Torchlight II dünyayı genişletiyor, çevrimiçi ve LAN çok oyunculu modu dâhil oyuncuların en çok istediği özellikleri ekliyor.” Oyunun ücretsiz süresi 31.12.2020 saat 19:00’da bitiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store ileride hangi oyunları ücretsiz olarak verecek?

Geriye artık sadece tek bir oyun kalmış durumda. Onun da Jurassic World Evolution olduğu biliniyor. Firma elbette 2021’de de birçok ücretsiz oyun vermeye devam edecek.

İlginizi Çekebilir

Xbox oyunların Android tarafına geliyor