reklamı kapat

POPÜLER

epic games store

İşte Epic Games Store tarafından verilen yeni ücretsiz oyun [İndir]

Epic Games Store üzerinden oyunculara ücretsiz olarak birçok oyun veriliyor. Firma 15 günlük özel yılbaşı kampanyasına devam ediyor.

Epic Games Store, geçtiğimiz hafta bir yılbaşı kampanyasına başladı. Bu bağlamda şirket herkese 15 gün boyunca 15 büyük ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Epic Games, açılışı hatırlarsınız şehir kurma konusunda çok beğenilen Cities: Skylines ile yapmıştı. Daha sonra firma tarafından verilen ücretsiz oyunlar Oddworld: New ‘n’ Tasty ve The Long Dark olmuştu. Kısa süre önce Defense Grid: The Awakening ve Alien: Isolation oyunlarını veren Epic, dün Metro: 2033 Redux sonrasında Tropico 5 vermişti. Şimdi ise Inside isimli oyun ücretsiz olarak veriliyor. Hemen buradan elde ücretsiz edebileceğiniz daha önce 31 TL‘ye satılan oyun hakkında firmanın resmi açıklaması şöyle: “Etrafı kuşatılmış, yapayalnız bir çocuk, karanlık bir projenin merkezine doğru çekilmektedir.” Oyunun ücretsiz süresi 25.12.2020 saat 19:00’da bitiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store ileride hangi oyunları ücretsiz olarak verecek?

Bu konuda biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde bir sızıntı yapıldı. Bu sızıntı halen yüzde 100 doğru mu bilinmiyor ancak firmadan gelecek tüm ücretsiz oyunların bunlar olacağı aktarılıyor. Şimdilik liste doğru gidiyor ve artık doğruluk konusunda şüpheye gerek yok gibi duruyor. Firma daha önce de belirttiğimiz gibi tahmin edildiği üzere güncel oyunlardan büyük bir yapımı ücretsiz olarak vermiyor.

İlginizi Çekebilir

Xbox oyunların Android tarafına geliyor