reklamı kapat

POPÜLER

epic games store

İşte Epic Games Store tarafından verilen yeni ücretsiz oyun [İndir]

Epic Games Store üzerinden oyunculara ücretsiz olarak birçok oyun veriliyor. Firma şimdi 15 günlük özel bir yılbaşı kampanyası başlattı.

Epic Games Store, geçtiğimiz hafta bir yılbaşı kampanyasına başladı. Bu bağlamda şirket herkese 15 gün boyunca 15 büyük ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Epic Games, açılışı hatırlarsınız şehir kurma konusunda çok beğenilen Cities: Skylines ile yapmıştı. Daha sonra firma tarafından verilen ücretsiz oyunlar Oddworld: New ‘n’ Tasty ve The Long Dark olmuştu. Kısa süre önce Defense Grid: The Awakening oyununu veren Epic, bu sefer ücretsiz olarak Alien: Isolation veriyor. Hemen buradan elde edebileceğiniz oyun hakkında firmanın resmi açıklaması şöyle: “Bitmek bilmeyen korku ve ölüm tehlikesi içeren bir atmosferde geçen hayatta kalma korku oyunu Alien: Isolation’da korkuyu tam anlamıyla keşfet. CATHODE oyun motoruyla oluşturuldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store ileride hangi oyunları ücretsiz olarak verecek dersiniz?

Bu konuda biliyorsunuz kısa süre önce bir sızıntı yapıldı. Bu sızıntı henüz yüzde 100 doğru mu bilinmiyor ancak firmadan gelecek tüm ücretsiz oyunların bunlar olacağı aktarılıyor. Şimdilik liste doğru gidiyor. Aşağıdaki listede halen özellikle Metro 2033 dikkat çekiyor. Aynı zamanda Tropico 5 de strateji sevenleri fazlasıyla memnun edecek gibi görünüyor. Firma tahmin edildiği üzere güncel oyunlardan büyük bir yapımı ücretsiz olarak vermiyor.

İlginizi Çekebilir

Xbox oyunların Android tarafına geliyor