reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store

İşte Epic Games Store tarafından verilen yeni ücretsiz oyun [İndir]

Epic Games Store üzerinden oyunculara ücretsiz olarak birçok oyun veriliyor. Firma şimdi 15 günlük özel bir yılbaşı kampanyası başlattı.

Epic Games Store, biliyorsunuz geçtiğimiz gün bir yılbaşı kampanyasına başladı. Bu bağlamda Epic Games Store‘dan herkese 15 gün boyunca 15 büyük ücretsiz oyun veriliyor. Epic Games, açılışı şehir kurma konusunda çok beğenilen Cities: Skylines ile yapmıştı. Firma tarafından verilen ikinci ücretsiz oyun ise Oddworld: New ‘n’ Tasty olmuştu. Şimdi yeni bir oyun daha ücretsiz verildi. Bu sefer karşımızda 20.12.2020 saat 19:00’a kadar ücretsiz yapılan The Long Dark yer alıyor. Firmanın hemen buradan elde edebileceğiniz oyun hakkındaki açıklaması şöyle: “Yalnız başına olan oyuncular jeomanyetik bir felaket sonrası donmuş geniş vahşi doğayı keşfederken onlara meydan okuyan, incelikli bir keşif ve hayatta kalma deneyimi. Burada yalnızca sen, soğuk, ve Doğa Ana’nın beslediği diğer tüm tehlikeler var.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store ileride hangi oyunları ücretsiz olarak verecek henüz tam olarak bilinmiyor

Ancak hep söylediğimiz gibi firma bu konuda oyuncuları gerçekten oldukça mutlu ediyor. Epic’ten alınan oyunların hemen hepsi oyun kütüphanesi sonsuza kadar kalıyor. Yani firma bu tarz ücretsiz oyunları belirli bir süre için vermiyor. Bu da elbette güzel görünüyor. Bu tarz ücretsiz oyunlar çoğu zaman eski de olsalar özellikle Türkiye’deki oyuncuları fazlasıyla memnun ediyor.

İlginizi Çekebilir

Xbox oyunların Android tarafına geliyor