reklamı kapat

POPÜLER

Realme Watch S Pro akıllı saat

Türkiye ihtimalli Realme Watch S Pro için çıkan yeni detaylar

Türkiye’de resmi olarak yer alan firmalardan Realme, Watch S akıllı saatin üstüne Realme Watch S Pro modeli ekleyecek. Saaten yeni bilgiler var.

Realme Watch S akıllı saat, Türkiye’de satılan Realme Watch’ın üzerine kuruluyor ve dikkat çekiyordu. Türkiye’de satılma ihtimali olan bu saatin biliyorsunuz bir de Pro sürümü yolda bulunuyor. Yukarıda gördüğünüz yuvarlak bir tasarıma sahip olan saat, bünyesinde 1.39 inç / 454×454 piksel / 450 nit / 329 ppi / AMOLED bir dokunmatik ekran taşıyor ve bu konuda Realme özelinde bir ilke imza atıyor. Sadece 2 saatlik bir şarj ile 14 günlük kullanıma ömrü getirdiği duyurulan saat, çift GPS desteğinin bünyesinde barındırıyor ve resmi açıklamaya göre su geçirmiyor. Nabız yanında kandaki oksijen oranını da ölçebilen Realme Watch S Pro, genel olarak iddialı görünüyor ancak henüz kaça satılacak bilinmiyor.

Realme Watch S Pro modelinin temel alacağı Watch S içinse detaylar şöyle

Hatırlamak adına Türkiye’de satılan Realme Watch’tan farklı olarak yuvarlak bir gövde tasarımını benimsiyor. Bu açıdan çok daha geniş bir kitlenin dikkatini çeken model, 1,3 inç boyutunda bir dokunmatik LCD ekrana sahip. Bu 360×360 piksel çözünürlükteki ekranı Gorilla Glass ile koruyan saat, 100’den fazla saat arayüzü ile istenildiği gibi özelleştirilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alüminyum gövdesinin yan tarafında iki adet fiziksel buton yer alan saat, kayış değişimine izin veriyor ve manyetik olarak şarj edilebiliyor. Nabız yanında SpO2 takibi de yapabilen Watch S, 16 farklı sporu otomatik olarak algılayarak detaylı aktivite takibi yapabiliyor. Uyku takibi de olan akıllı saat, 390 mAh piliyle 15 günlük pil ömrü getiriyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni iPad Pro modelleri ile tanışın