reklamı kapat

POPÜLER

Redmi Watch S akıllı saat

Realme Watch S akıllı saat için Türkiye satış tarihi açıklandı

Türkiye’de resmi olarak yer alan firmalardan Realme, uzun süre önce tanıttığı Realme Watch S akıllı saati için Türkiye satış tarihini verdi.

Realme Watch S akıllı saat, resmi açıklamaya göre 21 Ocak itibarıyla Türkiye pazarında da satışta olacak. Realme Türkiye tarafından “#DahaAkıllıOlmaZamanı” sloganı üzerinden tanıtılan saatin en önemli detayı yani fiyatı hakkında ise henüz bir bilgi verilmiyor. Kısaca yeniden hatırlamak adına firmanın Türkiye’deki ikinci akıllı saati olacak Watch S, 1,3 inç boyutunda bir ekrana sahip. Bu 360×360 piksel çözünürlükteki ekranı Gorilla Glass ile koruyan Watch S, 100’den fazla saat arayüzü ile istenildiği gibi özelleştirilebiliyor. Alüminyum gövdesinin yan tarafında iki adet fiziksel buton yer alan saat, kayış değişimine izin veriyor ve manyetik olarak şarj edilebiliyor. Nabız yanında SpO2 ölçünü (Kandaki oksijen oranı) de yapabilen Watch S, 16 farklı sporu otomatik olarak algılayarak detaylı aktivite takibi yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme Watch S akıllı saat uygun fiyatlı olursa çok geniş bir kitleye hitap eder

Teknik özelliklere devam ettiğimiz zaman uyku takibi de olan model, 390 mAh piliyle 15 günlük pil ömrü getiriyor. Su geçirmeyen Watch S akıllı saat, yurt dışında 95 dolar gibi uygun bir fiyata sahip. Ürünün Türkiye fiyatı ise henüz bilinmiyor. Bu saatin AMOLED ekranlı bir Pro sürümü de bulunuyor. Pro sürümün de ileride Türkiye’ye geleceğini tahmin ediliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Panasonic imzalı gelişmiş HUD sistemi