reklamı kapat

POPÜLER

Realme Watch S akıllı saat

Realme Watch S akıllı saat için verilen Türkiye müjdesi

Türkiye’de resmi olarak yer alan firmalardan Realme, uzun süre önce tanıttığı Realme Watch S akıllı saati Türkiye’ye getirmeye hazırlanıyor.

Realme Watch S akıllı saat, Realme Watch’tan farklı olarak yuvarlak bir gövde tasarımını benimsiyor ve genel olarak beğeniliyordu. İşte bu saat için üstü kapalı da olsa Realme Türkiye tanıtım yapmaya başladı. Yakında Türkiye’ye gelecek gibi görünen saat için firma “Tüm çekiciliğiyle baş döndürmeye geliyor!” mottosunu kullanıyor. Hatırlamak adına model 1,3 inç boyutunda bir ekrana sahip. Bu 360×360 piksel çözünürlükteki ekranı Gorilla Glass ile koruyan Watch S, 100’den fazla saat arayüzü ile istenildiği gibi özelleştirilebiliyor. Alüminyum gövdesinin yan tarafında iki adet fiziksel buton yer alan saat, kayış değişimine izin veriyor ve manyetik olarak şarj edilebiliyor. Nabız yanında SpO2 ölçünü (Kandaki oksijen oranı) de yapabilen Watch S, 16 farklı sporu otomatik olarak algılayarak detaylı aktivite takibi yapabiliyor. Uyku takibi de olan model, 390 mAh piliyle 15 günlük pil ömrü getiriyor. Su geçirmeyen Realme Watch S akıllı saat, yurt dışında 95 dolar gibi uygun bir fiyata sahip. Ürünün Türkiye fiyatı ise henüz bilinmiyor. Bu saatin AMOLED ekranlı bir Pro sürümü de bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme Watch S akıllı saat öncesinde Türkiye’de hali hazırda satılan kardeşi şu detaylara sahip

599 TL lansman fiyatı bulunan ve yüzünde gövdesine oranla oldukça büyük çerçevelerin olduğu akıllı saat, birçok farklı renkte kayış ile elde edilebiliyor. Optik nabız sensörü ile donatılan akıllı saat, 1,4 inç 320×320 piksel renkli LCD ekran üstüne kuruluyor. 160 mAh piliyle 7 ile 9 gün arasında bir pil ömrüne sahip olan saat, açıklandığı kadarıyla IP68 sertifikasını taşıyor.

Firmanın kendi işletim sistemini benimseyen model, birçok ilginç saat arayüzü ile karşımızda yer alıyor. Telefon bildirimlerini üzerine alabilen telefon, bir akıllı saatten beklenen hemen her şeyin altında kalkabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni iPad Pro modelleri ile tanışın