reklamı kapat

POPÜLER

Realme Watch S Pro akıllı saat

Türkiye ihtimalli Realme Watch S Pro akıllı saat yolda bulunuyor

Türkiye’de resmi olarak yer alan firmalardan Realme, kısa süre önce tanıttığı Realme Watch S akıllı saatin üstüne Realme Watch S Pro modelini de ekleyecek.

Realme Watch S akıllı saat, Türkiye’de satılan Realme Watch’ın üzerine kuruluyor ve dikkat çekiyordu. Türkiye’de satılma ihtimali olan bu saatin bir de yenisi gelecek. Resmi olarak yapılan duyuruya göre Realme Watch S Pro akıllı saat de geliyor. “Pro” takısından dolayı çok iddialı olması beklenen ürün, yukarıdaki görselden anlaşılabileceği üzere yuvarlak bir tasarıma sahip. Bazı kaynaklar bu modelin farkını OLED ekranı ile koyacağını belirtiyor ancak yine de firmanın başka iyileştirmeler yapmış olduğu tahmin ediliyor. Bunları öğrenmek için biraz daha beklemek gerekiyor. Bu arada firmadan Buds Air Pro Me isimli yeni bir kablosuz kulaklık modeli de geliyor.

Realme Watch S Pro modelinin temel alacağı Realme Watch S için detaylar şöyle

Hatırlamak adına Türkiye’de satılan Realme Watch’tan farklı olarak yuvarlak bir gövde tasarımını benimsiyor. Bu açıdan çok daha geniş bir kitlenin dikkatini çeken model, 1,3 inç boyutunda bir dokunmatik LCD ekrana sahip. Bu 360×360 piksel çözünürlükteki ekranı Gorilla Glass ile koruyan saat, 100’den fazla saat arayüzü ile istenildiği gibi özelleştirilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alüminyum gövdesinin yan tarafında iki adet fiziksel buton yer alan saat, kayış değişimine izin veriyor ve manyetik olarak şarj edilebiliyor. Nabız yanında SpO2 takibi de yapabilen Watch S, 16 farklı sporu otomatik olarak algılayarak detaylı aktivite takibi yapabiliyor. Uyku takibi de olan akıllı saat, 390 mAh piliyle 15 günlük pil ömrü getiriyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni iPad Pro modelleri ile tanışın