reklamı kapat

POPÜLER

Realme Watch S akıllı saat

Realme Watch S akıllı saat için Türkiye tarihi verildi

Türkiye’de resmi olarak yer alan firmalardan Realme, uzun süre önce tanıttığı Realme Watch S akıllı saati için Türkiye tarihini de verdi.

Realme Watch S akıllı saat, Realme Watch’tan farklı olarak yuvarlak bir gövde tasarımını benimsiyor ve genel olarak beğeniliyordu. İşte bu saat 19 Ocak itibarıyla Türkiye pazarına da giriş yapıyor. Firmanın bu tarihte saatin resmi Türkiye fiyatını da açıklaması hatta modeli aynı gün satışa sunması bekleniyor. Daha önce de aktardığımız üzere şık saat için firma “Tüm çekiciliğiyle baş döndürmeye geliyor!” mottosunu kullanıyor. Kısaca yeniden hatırlamak adına model 1,3 inç boyutunda bir ekrana sahip. Bu 360×360 piksel çözünürlükteki ekranı Gorilla Glass ile koruyan Watch S, 100’den fazla saat arayüzü ile istenildiği gibi özelleştirilebiliyor. Alüminyum gövdesinin yan tarafında iki adet fiziksel buton yer alan saat, kayış değişimine izin veriyor ve manyetik olarak şarj edilebiliyor. Nabız yanında SpO2 ölçünü (Kandaki oksijen oranı) de yapabilen Watch S, 16 farklı sporu otomatik olarak algılayarak detaylı aktivite takibi yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme Watch S akıllı saat uygun fiyatlı olursa çok geniş bir kitleye hitap eder

Uyku takibi de olan model, 390 mAh piliyle 15 günlük pil ömrü getiriyor. Su geçirmeyen Realme Watch S akıllı saat, yurt dışında 95 dolar gibi uygun bir fiyata sahip. Ürünün Türkiye fiyatı ise henüz bilinmiyor. Bu saatin AMOLED ekranlı bir Pro sürümü de bulunuyor. Pro sürümün de ileride Türkiye’ye geleceğini tahmin ediliyoruz. Ancak bunun kesin olmadığını belirtelim.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni iPad Pro modelleri ile tanışın