reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Find X3 Pro

Fark yaratan amiral gemisi OPPO Find X3 Pro ne zaman geliyor?

Uzun zamandır gündemde olan amiral gemisi OPPO Find X3 Pro için bir süre daha beklememiz gerekiyor. Ancak tarih çok da uzak sayılmaz.

2021’in en sağlam amiral gemilerinden olacak OPPO Find X3 Pro, kısa süre önce tasarımsal olarak sızdırılmıştı. Birisi deri görünümlü dört farklı renkte hazırlandığı görülen telefon, özellikle kendisine has bir çizgi getiren arka kamera modülü ile dikkat çekmişti. Bu kamera modülü diğer telefonlardan farklı olarak gövdenin bir parçası gibi duruyor ve hatırı sayılır bir çıkıntı oluşturuyordu. İşte bu dikkat çekici model, yüksek ihtimalle normal Find X3 ile “mart” ayında düzenlenecek etkinlik kapsamında lanse ediliyor. Henüz spesifik bir gün vermeyen ancak mart etkinliğini resmi olarak duyuran OPPO’nun bu modeli resmi olarak Türkiye’ye de getirmesi ve en az 12-13 bin TL’ye satması bekleniyor. Elimizdeki en sağlam kanıt olan tasarıma tekrar dönersek ön yüzü kavisli olan ve ön kamerayı bir ekran deliğinde taşıyan Find X3 Pro, parmak izi sensörünü de ekranına entegre ediyor. 

OPPO Find X3 Pro gerçekten çok ses getirecek gibi görünüyor

Teknik olarak baktığımız zamansa cihaz gücünü Snapdragon 888 işlemciden alıyor ve 6,7 inç 1440P 120Hz bir ekran üzerine kuruluyor. Arkasındaki “mikroskop” olarak geçen 25x zoom kamerası ile oldukça yakın çekimler yapabilen telefon, arkasında aynı zamanda iki farklı 50 megapiksel Sony sensörlü kamera da taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu arada güçlü amiral gemisi model ile beraber Find X3 Lite ve Find X3 Neo modellerinin de geleceği sızan bilgiler arasında yer alıyor. Bu modellerin detayları ise henüz tam olarak bilinmiyor. Ancak Find X3 Lite direkt olarak Reno5G üzerine kuruluyor olabilir.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yardımcı yeni robotları karşınızda