reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Find X3 Pro

OPPO Find X3 Pro için pil kapasitesi ve hızlı şarj gücü netlik kazandı

Uzun zamandır gündemde olan amiral gemisi OPPO Find X3 Pro için bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu sefer pil detayı ses getirdi;

2021’in en sağlam amiral gemilerinden olacak OPPO Find X3 Pro, biliyorsunuz yüksek ihtimalle normal Find X3 ile “mart” ayında düzenlenecek etkinlik kapsamında lanse ediliyor. Henüz spesifik bir gün vermeyen ancak mart etkinliğini resmi olarak duyuran OPPO’nun, bu modeli resmi olarak Türkiye’ye de getirmesi ve en az 12-13 bin TL’ye satması bekleniyor. Genel olarak ses getiren telefon, resmi kayıtlara göre 65W hızlı şarj destekli 4.500 mAh pil üzerine kuruluyor. Bu değerler pazarın en iyisi değil ancak yine de gayet iyi görünüyor. 65W hızlı şarj sisteminin, hızı artırmak adına ikiye bölünen 4.500 mAh pili 20 dakikanın altında şarj edeceği görülüyor. Kutusundan Android 11 ile çıkacak OPPO Find X3 Pro, elbette bağlantı noktasında USB-C kullanıyor.

OPPO Find X3 Pro gerçekten çok ses getirecek gibi görünüyor

Teknik olarak diğer detaylara baktığımız zamansa cihaz gücünü Snapdragon 888 işlemciden alıyor ve 6,7 inç 1440P 120Hz bir ekran üzerine kuruluyor. Arkasındaki “mikroskop” olarak geçen 25x zoom kamerası ile oldukça yakın çekimler yapabilen telefon, arkasında aynı zamanda iki farklı 50 megapiksel Sony sensörlü kamera da taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu arada güçlü amiral gemisi model ile beraber Find X3 Lite ve Find X3 Neo modellerinin de geleceği sızan bilgiler arasında yer alıyor. Bu modellerin detayları ise henüz tam olarak bilinmiyor. Ancak Find X3 Lite direkt olarak Reno5G üzerine kuruluyor olabilir.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yardımcı yeni robotları karşınızda