reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 21 Ultra

Samsung Galaxy Note serisinin geleceği için kafa karıştıran paylaşım

2021’in sonuna doğru karşımıza çıkması beklenen Samsung Galaxy Note 21 Ultra, sağlam bir kaynağa göre hiç gün yüzü görmeyebilir.

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz aylarda 2021’de bir Samsung Galaxy Note 21 serisi / modeli satışa sunmayacak haberiyle sık sık gündeme gelmişti. Hatta üç farklı kaynağa dayandırılan bir haberde Samsung‘un efsane Galaxy Note serisinin sonunu hemen hemen kesin olarak getirdiği aktarılmıştı. Samsung hep söylediğimiz gibi artık geleceği katlanabilir telefonlarda görüyor, bu yüzden de Galaxy Note serisinin yerini Galaxy Z Fold serisi alacak yorumları gündemde yer alıyordu. Daha sonra 2021’de bir Galaxy Note 21 Ultra gelecek denildi. Ancak bu Samsung’a yönelik sağlam kaynak Ice Universe’e göre bu durum söz konusu almayacak. Kaynak açık olarak Galaxy Note serisinin yolun sonuna geldiğini aktarıyor. Bu kafaları karıştırıyor ve birçok söylentiyi rafa kaldırıyor. Ancak yine de diğer serilere S Pen getiren Samsung, efsane serinin ipinin artık kesin olarak çekecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note serisinin en önemli detayı başka cihazlara geldi bile

Bu arada biliyorsunuz Samsung, serinin en önemli özelliğini yani S-Pen’i diğer modellere geliyor. Hatta bu konuda açık bir resmi açıklama da yapılmış durumda. Bildiğimiz kadarıyla firma 2021 sonuna doğru Galaxy Z Fold 3 modelini tanıtacak ve bu telefonda kesin olarak S Pen yuvası olacak. Yani telefon bir Galaxy Note modeli gibi S Pen’i bünyesinde barındıracak. Ayrıca kısa süre önce gelen Samsung Galaxy S21 Ultra‘da da S-Pen desteği sunuluyor. Ancak bu telefon S-Pen’i gövdede değil ayrı bir kılıfta taşıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11’den mekanik bir ejderha yapıldı