reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 21 Ultra

Samsung Galaxy Note 21 Ultra için ipucu veren resmi paylaşım [Video]

2021’in sonuna doğru karşımıza çıkması beklenen Samsung Galaxy Note 21 Ultra için firmadan ilk resmi gösterim gelmiş olabilir.

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz aylarda 2021’de bir Samsung Galaxy Note 21 serisi / modeli satışa sunmayacak haberiyle sık sık gündeme geldi. En son üç farklı kaynağa dayandırılan bir haberde Samsung‘un efsane Galaxy Note serisinin sonunu hemen hemen kesin olarak getirdiği aktarılmıştı. Samsung hep söylediğimiz gibi artık geleceği katlanabilir telefonlarda görüyor. Bu yüzden de Galaxy Note serisinin yerini Galaxy Z Fold serisi alacak yorumları geliyordu. Ancak tüm bu bilgilere rağmen 2021’de yeni bir Galaxy Note serisi gelecek gibi görünüyor.

Burada da sadece Samsung Galaxy Note 21 Ultra bekleniyor. İşte bu model firmanın yukarıda izleyebileceğiniz resmi videosunda kendisini göstermiş olabilir. Burada olabilir diyoruz çünkü resmi olarak bu Galaxy Note 21 Ultra denmiyor. Hatta bu cihaz yüksek ihtimalle dijital olarak selfie kamerası silinmiş bir Galaxy Note 20 Ultra. Ancak yine de firma gelecek için bir gösterim yapmış olabilir. Burada tam olarak selfie kamerası ekranın altında bir telefon bizleri karşılıyor. Galaxy Note 21 Ultra için gerçekten böyle bir beklenti bulunuyor, uzun zamandır sızıntılar geliyor ve firma bu teknoloji üzerinde çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note serisinin en önemli detayı başka cihazlara geliyor

Bu arada biliyorsunuz Samsung, serinin en önemli özelliğini yani S-Pen’i diğer modellerine de getiriyor. Hatta bu konuda açık bir resmi açıklama da yapılmış durumda. Bildiğimiz kadarıyla firma 2021 sonuna doğru Galaxy Z Fold 3 modelini tanıtacak ve bu telefonda kesin olarak S Pen yuvası olacak. Yani telefon bir Galaxy Note modeli gibi S Pen’i bünyesinde barındıracak. Ayrıca Samsung Galaxy S21 Ultra’da da S-Pen desteği sunulacak. Ancak bu telefon S-Pen’i gövdede değil ayrı bir kılıfta taşıyacak.