reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note

Samsung Galaxy Note serisinin geleceği hakkında son açıklama

Samsung Galaxy Note serisinin geleceği hakkında bu sefer farklı bir kaynaktan bilgi geldi. Seri ciddi ciddi tarih olacak gibi görünüyor.

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, son dönemde bu yıl bir Samsung Galaxy Note 21 serisi satışa sunmayacak haberiyle sık sık gündeme geliyor. Şimdi bu dikkat çeken bilgi bir kez de Reuters’tan geliyor. Üç farklı kaynağa dayandırılan habere göre Samsung efsane Galaxy Note serisinin sonunu hemen hemen kesin olarak getirmiş durumda. Peki Samsung neden uzun yıllar sonra Note serisini bitiriyor? Samsung hep söylediğimiz gibi artık geleceği katlanabilir telefonlarda görüyor. Bu yüzden de Galaxy Note serisinin yerini Galaxy Z Fold serisi alacak gibi görünüyor. Bildiğimiz kadarıyla firma 2021 sonuna doğru Galaxy Z Fold 3 modelini tanıtacak ve bu telefonda S Pen yuvası olacak. Yani telefon bir Galaxy Note modeli gibi S Pen’i bünyesinde barındıracak. Ayrıca Galaxy S21 Ultra’da da S Pen desteği sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note serisinin tarih olmadan önce bir model daha gelebilir

Burada başka kaynaklar geçtiğimiz hafta serinin tarihe gömülmeden önce bir modele daha kavuşacağını aktarmıştı. Söylendiği kadarıyla 2021’in ikinci yarısında son bir Galaxy Note geliyor. Henüz bu modelin ne olduğu ya da neler sunacağı bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de de satılan OPPO imzalı ilk akıllı saat modeli