reklamı kapat

POPÜLER

Ariel Ride Grizzly elektrikli bisiklet

100 km menzilli ve çift motorlu elektrikli bisiklet: Ariel Ride Grizzly

Elektrikli bisiklet pazarına dikkat çekici bir model daha eklendi. Bu sefer Ariel Ride imzalı gücüyle öne çıkan Grizzly karşımızda bulunuyor.

Elektrikli bisiklet pazarına dahil olan ürünlerin en yenisi Ariel Ride Grizzly, motosiklete de kaçan artık alıştığımız bir tasarıma sahip. Kalın lastikler üzerine kurulan model, önde ve arkada süspansiyon sistemi taşıyor ve kalın lastik ile süspansiyonları birleştirerek konforlu bir yolculuk vadediyor. Konfor seviyesi büyük selesinin etkisiyle iyice artan bisiklet, yerleşik aydınlatma ve çamurluklara da sahip. Elbette disk frenlerin kullanıldığı Ariel Ride Grizzly, ön ve arka jantların ortasında birer adet olmak üzere toplam iki adet elektrik motoru taşıyor. Model bu elektrik motorlarıyla maksimum 3 kW güç sunabiliyor. Bu güç sayesinde de model zorlu arazilerde ve yokuşlarda zorlanmadan yol alabiliyor. Çift motor yanında 52V’lık çift pil paketi de taşıyan (52V 17.5 Ah koltuk altında, 52V 14Ah ortada) elektrikli bisiklet, firma tarafından açıklandığı kadarıyla kullanıma da bağlı olarak 100 km kadar menzil getiriyor. Bu menzil değeri birçok kişi için fazlasıyla yeterli görünüyor. Modelin hızı ise limitler dahilinde 53 km/s seviyesinde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ariel Ride Grizzly elektrikli bisiklet dikkat çekti

Buradan alabileceğiniz bisikletin açıklanan fiyatı 2.799 dolar seviyesinde yer alıyor. Bu fiyat modelin sunduklarına oranla normal bulunuyor. Modelin istenirse iki kişiyi rahatlıkla taşıyabilecek daha uzun ve düz sele ile alınabildiği de aktarılıyor. 3 kW güç sayesinde bisikletin iki kişiyi taşırken de sorun yaşamadığı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da ambulans olarak tasarlanan elektrikli bisikletlerden