reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 21 Ultra 5G

Dikkat çeken Samsung Galaxy Note 21 Ultra konsepti [İzle]

2021’in sonuna doğru karşımıza çıkması beklenen Samsung Galaxy Note 21 Ultra için dikkat çekici bir konsept hazırlanmış durumda.

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz aylarda 2021’de bir Samsung Galaxy Note 21 serisi / modeli satışa sunmayacak haberiyle sık sık gündeme geldi. En son üç farklı kaynağa dayandırılan bir haberde Samsung‘un efsane Galaxy Note serisinin sonunu hemen hemen kesin olarak getirdiği aktarılmıştı. Samsung hep söylediğimiz gibi artık geleceği katlanabilir telefonlarda görüyor. Bu yüzden de Galaxy Note serisinin yerini Galaxy Z Fold serisi alacak yorumları geliyordu. Ancak tüm bu bilgilere rağmen 2021’de yeni bir Galaxy Note serisi gelecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Burada firmadan sadece tek bir yeni Galaxy Note bekleniyor ve o da 5G destekli Samsung Galaxy Note 21 Ultra olabilir. İşte bu olası model için LetsGoDigital göz alıcı bir konsept hazırladı. 6.9 inç bir AMOLED ekrana sahip olacağı iddia edilen S-Pen entegre Galaxy Note 21 Ultra, LetsGoDigital’in konseptinde bir ekran deliği, kavisli kenarlar ve ince çerçeveler ile karşımıza çıkıyor. Telefonun devasa arka kamera modülü de konseptin dikkat çeken yanları arasında yer alıyor.

Samsung Galaxy Note 21

Samsung Galaxy Note serisi çok uzun zamandır hayatımızda

Bu arada biliyorsunuz Samsung, serinin en önemli özelliğini yani S-Pen’i diğer modellerine de getiriyor. Hatta bu konuda açık bir resmi açıklama da yapılmış durumda. Bildiğimiz kadarıyla firma 2021 sonuna doğru Galaxy Z Fold 3 modelini tanıtacak ve bu telefonda kesin olarak S Pen yuvası olacak. Yani telefon bir Galaxy Note modeli gibi S Pen’i bünyesinde barındıracak. Ayrıca Samsung Galaxy S21 Ultra’da da S-Pen desteği sunulacak. Ancak bu telefon S-Pen’i gövdede değil ayrı bir kılıfta taşıyacak.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de de satılan OPPO imzalı ilk akıllı saat modeli