reklamı kapat

POPÜLER

Sony WH-1000XM3

Sony WH-1000XM3 için 1.400 TL’lik indirim

Sony WH-1000XM4 modeli piyasaya sürülse de Sony WH-1000XM3 modeli de halen piyasadaki en başarılı kablosuz kulaklık modellerinden biri.

Sony WH-1000XM3 modelini satın almayı düşünenler için dikkat çekici bir indirimden bahsetmek istiyoruz. Piyasaya çıktığında 3.499 TL’lik fiyat etiketine sahip olan model şu anda 2.086 TL’ye satın alınabiliyor. Siyah ve gümüş renk seçeneklerine sahip olan kulaklık, ses performansıyla dikkatleri üstüne çekiyor. Sony WH-1000XM3’te yeni HD gürültü engelleme işlemcisi QN1 kullanılıyor. Sony’nin belirttiğine göre yeni işlemci eski modele göre gürültüyü 4 kat daha iyi engelleyebiliyor. Kişisel optimizasyon, baş boyutu, gözlükler ve saça bağlı ses özelliklerini analiz ediyor ve ardından sesi kullanıcılara göre optimum hale getiriyor.

Kulaklıkta bir önceki modede de yer alan optimum atmosfer basıncı özelliği bulunuyor. Uçuşa uygun şekilde gürültü engelleyen kulaklık yüksek rakımda optimum ses sağlıyor. Kişisel gürültü engelleme özelliği ise kafa boyutu, gözlük ve saç gibi kişisel özellikleri analiz ediyor ve sesi kullanıcılara göre optimize ediyor. Kulaklık LDAC teknolojisi sayesinde kablosuz bağlantıda yüksek çözünürlüklü sese yakın kalitede ses elde etmeye imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony WH-1000XM3 pil performansı nasıl?

Pili tam şarj edildiğinde gürültü engelleme açıkken 30 saate varan, gürültü engelleme kapalı olduğunda ise 38 saate varan müzik deneyimi vadeden kulaklık 10 dakika şarj edildiğinde 5 saate varan bir kullanım imkanı sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Android dünyasına Xbox oyunlarını getiren servis