reklamı kapat

POPÜLER

Sony WH-1000XM3

Sony WH-1000XM3 için 1.370 TL’lik indirim

Piyasadaki en başarılı kablosuz kulaklıklardan biri olan Sony WH-1000XM3 modelinin fiyatında indirim yapıldı.  Piyasaya çıktığında 3.499 TL’lik fiyat etiketine sahip olan model şu anda 2.127 TL’ye satılıyor. Siyah renkli model için bu fiyat geçerliyken kulaklığın gümüş renkli modelinin fiyatı ise 2.710 TL.

Sony imzalı kulaklık,  hem sunduğu ses performansı hem de gürültü engelleme özelliğiyle fark yaratıyor. Kulaklıkta Sony tarafından geliştirilen QN1 isimli bir işlemci bulunuyor. Bu işlemci Sony’nin aktardığı bilgiye göre eski modele göre gürültüyü 4 kat daha iyi engelleyebiliyor. Kişisel optimizasyon, baş boyutu, gözlükler ve saça bağlı ses özelliklerini analiz ediyor ve ardından sesi kullanıcılara göre optimum hale getiriyor.
Sony

Sony WH-1000XM3 modelinde bir önceki modede de yer alan optimum atmosfer basıncı özelliği bulunuyor. Uçuşa uygun şekilde gürültü engelleyen kulaklık yüksek rakımda optimum ses sağlıyor. Kişisel gürültü engelleme özelliği ise kafa boyutu, gözlük ve saç gibi kişisel özellikleri analiz ediyor ve sesi kullanıcılara göre optimize ediyor. Kulaklık LDAC teknolojisi sayesinde kablosuz bağlantıda yüksek çözünürlüklü sese yakın kalitede ses elde etmeye imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony WH-1000XM3 pil ömrü performansı nasıl?

Piyasadaki en uzun pil ömrü sunan kablosuz kulaklıklardan biri olan Sony WH-1000XM3, tam dolu pille 30 saate (ANC açıkken) varan kullanım imkanı vadediyor. ANC özelliği kapatıldığında kullanım süresi 38 saate kadar çıkabiliyor. Kulaklık 10 dakika şarj edildiğinde ise 5 saate varan kullanım imkanına sahip.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni modeli ile tanışın