reklamı kapat

POPÜLER

Sony WH-1000XM3

Güçlü ANC performansıyla dikkat çeken Sony WH-1000XM3’ün fiyatı en düşük seviyede

Sony WH-1000XM4 model satışta olsa da Sony WH-1000XM3 modeli de halen piyasadaki en başarılı kablosuz kulaklıklar arasında gösteriliyor.

Bu modeli satın almak isteyen kullanıcılar için güzel bir haber paylaşmak istiyoruz. Satış fiyatı 2.999 TL olan kulaklık şu anda 1.999 TL’ye satın alınabiliyor. Kulaklığın siyah renk seçeneği için bu fiyat geçerliyken gümüş renkli model 2.399 TL’ye satılıyor.  Gerek ses kalitesi gerekse ANC özelliğiyle fark yaratan kulaklıkta HD gürültü engelleme işlemcisi QN1 kullanılıyor. Sony’nin belirttiğine göre yeni işlemci eski modele göre gürültüyü 4 kat daha iyi engelleyebiliyor. Kişisel optimizasyon, baş boyutu, gözlükler ve saça bağlı ses özelliklerini analiz ediyor ve ardından sesi kullanıcılara göre optimum hale getiriyor.

Kulaklıkta bir önceki modede de yer alan optimum atmosfer basıncı özelliği bulunuyor. Uçuşa uygun şekilde gürültü engelleyen kulaklık yüksek rakımda optimum ses sağlıyor. Kişisel gürültü engelleme özelliği ise kafa boyutu, gözlük ve saç gibi kişisel özellikleri analiz ediyor ve sesi kullanıcılara göre optimize ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony WH-1000XM3 LDAC teknolojisine de destek veriyor

Kulaklık LDAC teknolojisi sayesinde kablosuz bağlantıda yüksek çözünürlüklü sese yakın kalitede ses elde etmeye imkan tanıyor. Yazının da başında belirttiğimiz gibi Sony WH-1000XM3 piyasadaki başarılı kablosuz modelleri arasında yer alıyor. 1.999 TL’lik fiyatının da bu seviyede bir kulaklık için makul olduğunu söyleyebiliriz.

Sony

İlginizi Çekebilir

Epic Games tarafından gösterilen göz alıcı sistem