reklamı kapat

POPÜLER

Sony WH-1000XM3 indirim
Sony WH-1000XM3

Sony WH-1000XM3 için indirim fırsatı; işte kablosuz kulaklığın yeni fiyatı

Şu anda Sony‘nin en iddialı kablosuz kulaklığı WH-1000XM4 olsa da Sony WH-1000XM3 de sunduğu deneyimle fark yaratan bir kulaklık.

Advertisement

Şu sıralar hem güçlü ANC ve ses performansı sunan bir kablosuz kulaklık satın almayı düşünüyorsanız Sony WH-1000XM3 modelini tercih edebilirsiniz.  Piyasada 3.000 TL‘nin üzerinde satılan kulaklığın fiyatı 2.899 TL‘ye geriledi. Siyah renkli modele satılırken kulaklığın gümüş renkli modeli de 2.979 TL’ye satın alınabilir.

Sunduğu ses kalitesi ve  ANC özelliğiyle piyasadaki en iyi kablosuz kulaklıklardan biri olan Sony WH-1000XM3 modelinde HD gürültü engelleme işlemcisi QN1 yer alıyor. Sony’nin belirttiğine göre yeni işlemci eski modele göre gürültüyü 4 kat daha iyi engelleyebiliyor. Kişisel optimizasyon, baş boyutu, gözlükler ve saça bağlı ses özelliklerini analiz ediyor ve ardından sesi kullanıcılara göre optimum hale getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony WH-1000XM3 kişisel gürültü engelleme özelliğiyle geliyor

Kulaklıkta bir önceki modede de yer alan optimum atmosfer basıncı özelliği bulunuyor. Uçuşa uygun şekilde gürültü engelleyen kulaklık yüksek rakımda optimum ses sağlıyor. Kişisel gürültü engelleme özelliği ise kafa boyutu, gözlük ve saç gibi kişisel özellikleri analiz ediyor ve sesi kullanıcılara göre optimize ediyor.  Ailenin en iddialı üyesi WH-1000XM4 ise şu anda 4.495 TL‘ye satılıyor.

İlginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın