reklamı kapat

POPÜLER

Sony WF-1000XM3
Sony WF-1000XM3

Kaliteli ses ve güçlü ANC performansı sunan Sony WF-1000XM3 için indirim fırsatı

Kablosuz kulaklık pazarının en iddialı modellerinden olan Sony WF-1000XM3 için yeni bir indirim fırsatı geldi.

Kısa bir süre önce siyah renkli modelinin fiyatı gerileyen kulaklığın bu kez gümüş renkli modelinin fiyatı geriledi. Sony WF-1000XM3 yapılan indirimle şu anda 1.382 TL‘ye satılıyor.

Kablosuz kulaklığın sunduğu özelliklere ve ANC performansı göz önüne alındığında bu fiyat makul görünüyor. Bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 bağlantı noktasıyla gelen kulaklık 1.5 saatte tamamen şarj olabiliyor. Kulaklıkta hızlı eşleşme için NFC özelliği de mevcut. Kulaklık bununla birlikte kullanıcıların telefon görüşmesi yapmaya da olanak sağlıyor. Üst kısımlarında yer alan dokunmatik yüzey ile hızlı kontrol sunan model için akıllı telefon uygulaması üzerinde özelleştirme imkanı da sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony WF-1000XM3 kulaklık ANC performansıyla iddialı bir yere komulanıyor

Gürültü engelleme performansıyla piyasadaki en iddialı model olan WF-1000XM3, bu sayede arka plandaki gürültüyü kesiyor. Satışta olan kulaklıklardan bazıları ANC performansıyla sınıfta kalırken Sony’nin kulaklığı bu konuda tüm övgüyü hak ediyor. Kulaklık ANC özelliği aktifken 6 saat kullanım imkanı sunuyor. Bu özellik kapatıldığında kulaklığın pil ömrü 8 saate çıkıyor. Kulaklık adaptif ses kontrolü özelliğiyle de göze çarpıyor. Bu özellik sayesinde kulaklık kullanıcıların kulaklığı kullanırken neler yaptıklarını tahmin ediyor ve buna göre önemli seslerin duyulmasını sağlıyor. Kulak içi formunda olan ancak gürültü engelleme nedeniyle biraz büyük olan kulaklıkların tanesi ise sadece 9 gram ağırlığında.
Sony

İlginizi Çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın