reklamı kapat

POPÜLER

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass içerisine yakında gelecek yeni oyunlar açıklandı

Microsoft, Xbox Game Pass serisi içerisine gelecek yeni oyunları açıklandı. Yeni oyunlar genel olarak beğeni topladı.

Advertisement

Xbox Game Pass servisi, oyuncular arasındaki popülerliğini artırmaya devam ediyor. Aylık ödeme ile 100’den fazla oyuna sınırsız olarak erişim sunan servis, firma tarafından yeni anlaşmalar odağında sürekli olarak güncelleniyor. Bu güncellemeler ile servise yeni oyunlar ekleniyor, bazı oyunlar ise anlaşma bitince çıkarılıyor. Peki servise yakında hangi oyunlar geliyor? Bu konuda gelen resmî açıklama şöyle:

-17 Şubat: Lawn Mowing Simulator (Konsol), Madden NFL 22 (Konsol + PC) ve Total War: Warhammer III (PC)
-22 Şubat: Roboquest (PC)
-24 Şubat: Galactic Civilizations III (PC) ve Super Mega Baseball 3 (Konsol)
-28 Şubat: Alice: Madness Returns (PC)

Xbox Game Pass servisine Türkiye’de konsol ve bilgisayar için aylık 29,99 TL‘ye abone olabiliyorsunuz. Servisin her şeye sahip “Ultimate” paketi ise konsol ve bilgisayar için aylık 44,99 TL‘ye elde edilebiliyorBu arada Xbox Live Gold üzerinden tek seferde 3 yıllık Game Pass Ultimate sahibi olmak da mümkün. Microsoft normalde bu kadar uzun süreli abonelik satmıyor.

Türkiye’de Game Pass’in bulut temelindeki kullanımı ise bulunmuyor. Xbox Cloud Gaming (Eski adıyla xCloud) sisteminin Türkiye’de ne zaman açılacağı ise halen bilinmiyor. Bu sistemin gelmesi uzun zamandır isteniyor çünkü maalesef Türkiye’de çoğu kişi yeni nesil oyunları oynayacak güçte güncel sistemlere sahip değil.

İlginizi Çekebilir: Geleceğin robotlarını dans ederken izleyin