reklamı kapat

POPÜLER

Sony WF-1000XM3

Güçlü ANC özelliğiyle öne çıkan Sony WF-1000XM3 için yeni indirim fırsatı

Prime Day indirim günleri kapsamında Sony WF-1000XM3 modelinin fiyatı da da geriledi. Normalde satış fiyatı 1.499 TL olan model şu anda 1.090 TL‘ye satılıyor.

Siyah ve gümüş olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip olan kulaklık Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip. Sony’nin belirttiğine göre kulaklık 1,5 saatte şarj oluyor. Gürültü engelleme aktifken 6 saat, kapalıyken 8 saate varan müzik deneyimi vadeden kulaklık adaptif ses kontrolü özelliğiyle de dikkat çekiyor. Bu özellik sayesinde kulaklık kullanıcıların kulaklığı kullanırken neler yaptıklarını tahmin ediyor ve buna göre önemli seslerin duyulmasını sağlıyor. Kulak içi formunda olan ancak gürültü engelleme nedeniyle biraz büyük olan kulaklıkların tanesi ise sadece 9 gram ağırlığında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kulaklıkta hızlı eşleşme için NFC özelliği de bulunuyor. Kulaklık bununla birlikte kullanıcıların telefon görüşmesi yapmaya da imkan tanıyor. Üst kısımlarında yer alan dokunmatik yüzey ile hızlı kontrol sunan model için akıllı telefon uygulaması üzerinde özelleştirme imkanı da sunuluyor.

Sony WF-1000XM4 ne zaman Türkiye’de satışa sunulacak?

Sony WF-1000XM4 de kısa bir süre önce görücüye çıkmıştı. Ağustos ayında Türkiye’de satışa sunulması beklenen kulaklık güçlü ses performansıyla ve ANC özelliğiyle dikkat çekiyor. Kulaklıkla ilgili detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

sony

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de en çok dikkat çeken yeni nesil konsol Xbox Series S