reklamı kapat

POPÜLER

Sony WF-1000XM3

Sony WF-1000XM3 fiyatı düşmeye devam ediyor

Sony WF-1000XM3 modelinin fiyatında indirime gidildi. Piyasada en başarılı bulduğumuz kablosuz kulaklıklardan biri olan model şu anda 990 TL‘ye satın alınabiliyor. Normalde satış fiyatı 1.699 TL olan model aktif gürültü engelleme özelliğiyle dikkat çekiyor.

Siyah ve gümüş olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip olan kulaklık Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip. Sony’nin belirttiğine göre kulaklık 1,5 saatte şarj oluyor. Gürültü engelleme aktifken 6 saat, kapalıyken 8 saate varan müzik deneyimi vadeden kulaklık adaptif ses kontrolü özelliğiyle de dikkat çekiyor. Bu özellik sayesinde kulaklık kullanıcıların kulaklığı kullanırken neler yaptıklarını tahmin ediyor ve buna göre önemli seslerin duyulmasını sağlıyor. Kulak içi formunda olan ancak gürültü engelleme nedeniyle biraz büyük olan kulaklıkların tanesi ise sadece 9 gram ağırlığında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony WF-1000XM3 modelinde kontrol nasıl sağlanıyor?

Kulaklıkta hızlı eşleşme için NFC özelliği de bulunuyor. Kulaklık bununla birlikte kullanıcıların telefon görüşmesi yapmaya da imkan tanıyor. Üst kısımlarında yer alan dokunmatik yüzey ile hızlı kontrol sunan model için akıllı telefon uygulaması üzerinde özelleştirme imkanı da sunuluyor. Yeni model de kullanıcılar tarafından merakla bekleniyor. Kulaklığın ne zaman tanıtılacağı ise henüz bilinmiyor. Kulaklıkla ilgili detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi Çekebilir

iPhone 12’ler için özel Apple 1 sürümleri