reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

OPPO Find X3 Pro

OPPO Find X3 Pro için yeni detaylar ortaya çıktı

Uzun zamandır gündemde olan amiral gemisi OPPO Find X3 Pro için bilgiler gelmeye devam ediyor. Yeni detaylar dikkat çekiyor.

Advertisement

2021’in en sağlam amiral gemilerinden olacak OPPO Find X3 Pro, biliyorsunuz yüksek ihtimalle normal Find X3 ile “mart” ayında düzenlenecek etkinlik kapsamında lanse ediliyor. Halen telefon için spesifik bir gün vermeyen ancak mart etkinliğini resmi olarak duyuran OPPO‘nun, yeni model en son 65W hızlı şarj destekli 4.500 mAh pil üzerine kuruluyor detayı ile ses getirmişti. Kutusundan Android 11 ile çıkacak Find X3 Pro, bu sefer başka bir test üzerinde ortaya çıktı. Burada model yüksek ihtimalle en yüksek seviye olan 12 GB RAM + 256 GB depolama ile göründü. Bu test üzerinde işlemcisi de netleşen telefon, kağıt üzerinde çok güçlü görünüyor ve merak uyandırıyor.

OPPO Find X3 Pro gerçekten çok ses getirecek gibi görünüyor

Teknik olarak diğer detaylara baktığımız zamansa cihaz gücünü Snapdragon 888 işlemciden alıyor ve 6,7 inç 1440×3216 piksel 120Hz bir OLED ekran üzerine kuruluyor. Arkasındaki “mikroskop” olarak geçen 25x zoom kamerası ile oldukça yakın çekimler yapabilen telefon, arkasında aynı zamanda iki farklı 50 megapiksel Sony sensörlü kamera da taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Biliyorsunuz güçlü amiral gemisi OPPO Find X3 Pro ile beraber Find X3 Lite ve Find X3 Neo modellerinin de geleceği sızan bilgiler arasında yer alıyor. Bu modellerin detayları ise henüz tam olarak bilinmiyor. Ancak Find X3 Lite direkt olarak Reno5G üzerine kuruluyor olabilir.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yardımcı yeni robotları karşınızda