reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Find X3 Pro

Kamera modülü dikkat çeken OPPO Find X3 Pro ortaya çıktı

Uzun zamandır gündemde olan amiral gemisi OPPO Find X3 Pro, Evan Blass tarafından sürpriz şekilde sızdırıldı. 

Merak edilen cihazlardan olan OPPO Find X3 Pro, tasarımsal olarak ilk defa karşımızda ve yapılan bu sızıntı ile tasarım konusunda adeta hiçbir sürpriz kalmadı. Birisi deri görünümlü dört farklı renkte hazırlandığı görülen telefon, özellikle kendisine has bir çizgi getiren arka kamera modülü ile dikkat çekiyor. Bu kamera modülü diğer telefonlardan farklı olarak gövdenin bir parçası gibi duruyor ve hatırı sarılır bir çıkıntı oluşturuyor. Ön yüzü sürpriz olmadığı üzere kavisli olan ve ön kamerayı bir ekran deliğinde taşıyan telefon, parmak izi sensörünü de ekranına entegre ediyor. Find X3 Pro, aynı Galaxy S21 ve Xiaomi Mi 11 gibi “farklı olmayı” başaran cihazlardan olmuş durumda ve bu durum günümüz pazar şartlarında önemli görünüyor.

OPPO Find X3 Pro gerçekten çok ses getirecek gibi görünüyor

Teknik olarak baktığımız zaman cihaz gücünü Snapdragon 888 işlemciden alıyor ve 6,7 inç 1440P 120Hz bir ekran üzerine kuruluyor. Arkasındaki “mikroskop” olarak geçen 25x zoom kamerası ile oldukça yakın çekimler yapabilen telefon, arkasında aynı zamanda iki farklı 50 megapiksel Sony sensörlü kamera da taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çok yüksek hızlı şarj ile gelen telefon, mart sonu ya da nisan başında resmi olarak lanse ediliyor. Bu amiral gemisi model ile beraber Find X3 Lite ve Find X3 Neo modellerinin de geleceği aktarılıyor. Bu modellerin detayları ise henüz tam olarak bilinmiyor. Ancak Find X3 Lite direkt olarak Reno5G üzerine kuruluyor olabilir.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yardımcı yeni robotları karşınızda