reklamı kapat

POPÜLER

Realme Watch S akıllı saat

Realme Watch S akıllı saat Avrupa’da satışta; sırada Türkiye olabilir

Türkiye’de resmi olarak yer alan firmalardan Realme, kısa süre önce tanıttığı Realme Watch S akıllı saat modelini Avrupa’da satışa sundu.

Realme Watch S akıllı saat, Türkiye’de satılan Realme Watch’ın üzerine kuruluyor ve artık sadece ilk tanıtıldığı pazarda değil Avrupa’da da elde edilebiliyor. Modelin açıklanan Avrupa fiyatı ise 80 euro seviyesinde yer alıyor. Çok yakında artık Türkiye’de de satılmasını beklediğimiz saat, hatırlamak adına Realme Watch’tan farklı olarak yuvarlak bir gövde tasarımını benimsiyor. Bu açıdan çok daha geniş bir kitlenin dikkatini çeken model, 1,3 inç boyutunda bir dokunmatik LCD ekrana sahip. Bu 360×360 piksel çözünürlükteki ekranı Gorilla Glass ile koruyan saat, 100’den fazla saat arayüzü ile istenildiği gibi özelleştirilebiliyor. Alüminyum gövdesinin yan tarafında iki adet fiziksel buton yer alan saat, kayış değişimine izin veriyor ve manyetik olarak şarj edilebiliyor. Nabız yanında SpO2 takibi de yapabilen Watch S, 16 farklı sporu otomatik olarak algılayarak detaylı aktivite takibi yapabiliyor. Uyku takibi de olan akıllı saat, 390 mAh piliyle 15 günlük pil ömrü getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme Watch S akıllı saat öncesinde Türkiye’de satılan kardeşi şu detaylara sahip

Optik nabız sensörü ile donatılan akıllı saat Realme Watch, 1,4 inç 320×320 piksel renkli LCD ekran üstüne kuruluyor. 160 mAh piliyle 7 ile 9 gün arasında bir pil ömrüne sahip olan saat, açıklandığı kadarıyla IP68 sertifikasını taşıyor. Firmanın kendi işletim sistemini benimseyen model, birçok ilginç saat arayüzü ile karşımızda yer alıyor. Telefon bildirimlerini üzerine alabilen telefon, bir akıllı saatten beklenen hemen her şeyin altında kalkabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni iPad Pro modelleri ile tanışın