reklamı kapat

POPÜLER

Realme Watch S Pro

Realme Watch S Pro

Realme Buds Air Pro Master Editions

Realme Watch S Master Edition

Realme Watch S Pro ve Buds Air Pro Master Editions tanıtıldı; işte fiyatlar

Türkiye’de resmi olarak yer alan firmalardan Realme, beklenen Realme Watch S Pro ve Buds Air Pro Master Editions modellerini tanıttı.

Realme Watch S akıllı saat, Türkiye’de satılan Realme Watch’ın üzerine kuruluyor ve dikkat çekiyordu. Türkiye’de satılma ihtimali olan bu saatin üstüne Realme Watch S Pro geldi. Yuvarlak bir tasarıma sahip olan saat, bünyesinde 1.39 inç / 454×454 piksel / 450 nit / 329 ppi / AMOLED bir dokunmatik ekran taşıyor ve bu konuda Realme özelinde bir ilke imza atıyor. Sadece 2 saatlik bir şarj ile 14 günlük kullanıma ömrü getirdiği duyurulan saat, çift GPS desteğinin bünyesinde barındırıyor ve resmi açıklamaya göre su geçirmiyor. Nabız yanında kandaki oksijen oranını da ölçebilen Watch S Pro, gücünü ARM Cortex-M4 işlemciden alıyor ve 100’den fazla saat arayüzü barındırıyor. 420 mAh pili bulunan paslanmaz çelik kasalı ürünün açıklanan yurt dışı fiyatı 135 dolar seviyesinde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme Watch S Pro ile beraber Buds Air Pro Master Editions kablosuz kulaklık da geldi

Direkt olarak Jose Levy tarafından tasarlanan şık kablosuz kulaklık, kulak içi formunda ve 67 dolarlık bir yurt dışı fiyatıyla raflara çıkacak. Normal Realme Buds Air Pro ile aynı özelliklere sahip olan ürün, aynalı dış tasarımı ve gri rengiyle oldukça güzel görünüyor. Bu arada firmanın Realme Watch S Master Edition saati tanıttığı da belirtelim. 80 dolarlık model sadece tasarımda fark yaratıyor ve Grafflex imzasını taşıyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni iPad Pro modelleri ile tanışın