reklamı kapat

POPÜLER

Realme Watch akıllı saat
Realme Watch akıllı saat

Realme Watch akıllı saat ve Realme Buds Air Neo

Realme Smart TV

Türkiye’de de beklenen Realme Watch akıllı saat tanıtıldı; işte fiyatı!

Türkiye’de resmi olarak yer alan firmalardan Realme, uzun süredir gündeme gelen Realme Watch akıllı saat modelini tanıttı.

Advertisement

Türkiye pazarına giriş yapan en yeni firmalardan Realme, geçtiğimiz haftalarda Xiaomi Mi Band 4 rakibi bir akıllı bileklik tanıtmıştı. Firmanın ikinci giyilebilir ürün ise bugün yapılan resmi lansman ile Realme Watch akıllı saat oldu. Yukarıda görebileceğiniz üzere ön yüzünde gövdesine oranla oldukça büyük çerçevelerin olduğu saat, birçok farklı renkte kayış ile elde edilebiliyor. Optik nabız sensörü ile donatılan akıllı saat, 1,4 inç 320×320 piksel renkli LCD ekran üstüne kuruluyor. 160 mAh piliyle 7 ile 9 gün arasında bir pil ömrüne sahip olan saat, açıklandığı kadarıyla IP68 sertifikasını taşıyor. Firmanın kendi işletim sistemini (Android temelli) benimseyen model, birçok ilginç saat arayüzü ile karşımızda yer alıyor. Telefon bildirimlerini üzerine alabilen telefon, bir akıllı saatten beklenen hemen her şeyin altında kalkabiliyor. Saatin en önemli özelliği ise yaklaşık 50 dolar gibi çok uygun fiyatı oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme Watch akıllı saat dışın da başka ürünler de geldi

Realme artık sadece bir telefon firması değil. Firma akıllı saati yanında Realme Buds Air Neo isimli 40 dolarlık AirPods benzeri yeni kulaklığı da tanıtıldı. Ayrıca Realme BudsQ isimli 18 dolarlık başka bir kablosuz kulaklık da tanıtıldı. Firma buna ek olarak 32 inç ve 42 inç boyutlarda 170 dolardan başlayan bir Realme Smart TV isimli akıllı televizyon duyurusu yaptı. Aynı zamanda firmadan 13 dolarlık bir 10 bin mAh Powerbank modeli de geldi. Bu sondaki ürünlerin de yeni akıllı saat modeli gibi Türkiye’de satılma ihtimali bulunuyor. Sadece televizyonun buraya gelmeyeceğini düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni iPad Pro modelleri ile tanışın