reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Realme Watch akıllı saat
Realme Watch akıllı saat

Türkiye’de beklenen Realme Watch akıllı saat için önemli başarı

Türkiye’de resmi olarak yer alan firmalardan Realme, uzun süredir gündeme gelen Realme Watch akıllı saat modeliyle önemli bir başarıya imza attı.

Advertisement

Türkiye pazarına giriş yapan en yeni firmalardan olan Realme‘nin ikinci giyilebilir ürünü Realme Watch akıllı saat, kısa süre önce Hindistan merkezli olarak satışa sunuldu. 53 dolar gibi çok uygun bir fiyatı bulunan model, bu sayede sadece 2 dakika içerisinde 15 bin adet satıldı. İkinci satışı 9 Haziran tarihinde olacak denilen saat, uygun fiyatının etkisiyle Hindistan ve Çin gibi pazarlarda büyük bir patlama yapacak izlenimi oluşturuyor. Saatin Türkiye’ye gelmesi konusu ise henüz maalesef net değil. Bu açıdan elimizde bir tarih de bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme Watch akıllı saat için bilinmesi gerekenler

Yukarıda da görebileceğiniz üzere ön yüzünde gövdesine oranla oldukça büyük çerçevelerin olduğu saat, birçok farklı renkte kayış ile elde edilebiliyor. Optik nabız sensörü ile donatılan akıllı saat, 1,4 inç 320×320 piksel renkli LCD ekran üstüne kuruluyor. 160 mAh piliyle 7 ile 9 gün arasında bir pil ömrüne sahip olan saat, açıklandığı kadarıyla IP68 sertifikasını taşıyor. Firmanın kendi işletim sistemini (Android temelli) benimseyen model, birçok ilginç saat arayüzü ile karşımızda yer alıyor. Telefon bildirimlerini üzerine alabilen ürün, bir akıllı saatten beklenen hemen her şeyin altından kalkabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni iPad Pro modelleri ile tanışın