reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Enco W51 kablosuz kulaklık

OPPO Enco W51 kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte fiyat ve özellikleri

OPPO Reno4, Reno 4 Pro ve Band ile beraber OPPO Enco W51 kablosuz kulaklık modeli de tanıtıldı. İşte dikkat çeken ürünün fiyat ve özellikleri.

Kablosuz kulaklık pazarının en yeni üyesi olan OPPO Enco W51, üç farklı renk seçeneğiyle karşımızda bulunuyor. Şarj özellikli hazne tasarımı Apple Powerbeats Pro‘yu akıllara getiren ürün, bu haznesinde önemli olarak kablosuz şarj desteği taşıyor. Aktif gürültü engelleme özelliği en büyük artılarından olan Enco W51, IP54 sertifikasına sahip ve her kulaklık üzerinde 6 adet mikrofon taşıyor. Bu mikrofonlar gürültü engelleme yanında telefon görüşmesi için de kullanılıyor. Ses kalitesinin iddialı seviyede yüksek olduğu aktarılan OPPO Enco W51 kablosuz kulaklık modeli, bağlantı için sürpriz olmadığı üzere Bluetooth 5.0 kullanıyor ve 10 metre içerisinde sorunsuz bağlantı vadediyor. Hazne ile beraber 24 saat gibi oldukça iyi şarj ömrü getiren model, hızlı şarj teknolojilerini de es geçmiyor. Kulaklığın firma tarafından açıklanan gecikme oranı 94 ms seviyesinde yer alıyor. Ancak bu değer düşük gecikme modunda 47 ms seviyesine çekilebiliyor. Bu mod daha çok oyuncuları hedef alırken, ürünün kulak içi formuyla pasif yalıtım konusunda da iyi olduğunu belirtmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Enco W51 kablosuz kulaklık bütçe dostu bir seçenek konumunda

İlerleyen dönemde Türkiye pazarına da gelmesini beklediğimiz ürün, ilk olarak Çin pazarında 70 dolar fiyat etiketiyle raflardaki yerini alıyor.

İlginizi Çekebilir

Vivo’nun çok dikkat çeken yeni akıllı telefon modeli