reklamı kapat

POPÜLER

Realme

Realme, yeni akıllı saat ve kablosuz kulaklığını tanıttı

Türkiye’de uzun zamandır yer alan firmalardan Realme, bugün ürün gamına yeni seçenekler ekledi. Bir kulaklık ve akıllı saat geldi.

Realme imzalı yeni ürünlerin ilki Watch 2 Pro akıllı saat modeli oldu. Kare tasarımı benimseyen saat, 1,75 inç 320×285 piksel bir ekrana sahip ve yerleşik GPS barındırıyor.

Hemen her kalemde aktivite takibi yapabilen akıllı saat, 390 mAh piliyle 14 günlük kullanım ömrü getiriyor. Kandaki oksijen oranına da bakabilen model, yaklaşık olarak 72 dolarlık bir fiyata sahip ve iki farklı renkte geliyor.

90 farklı sporu otomatik olarak tanıyabilen akıllı saat Watch 2 Pro yanında Realme Buds Wireless 2 kablosu kulaklık da geldi. 48 dolarlık fiyatı ve farklı renk seçenekleri olan ürün, kablosuz ancak boyun askısı ile geliyor.

Bu açıdan egzersiz kullanımı için uygun bir seçenek olan kulaklık, ANC özelliğine sahip ve 1,36 mm sürücüler ile geliyor. Modelinde kalbinde R2 çip yer alıyor ve Sony LDAC kodek ile yüksek kaliteli müzik dinlenebiliyor.

Kulaklık normalde 22 saatlik bir pil ömrü getiriyor. ANC + LDAC ile pil ömrü 10 saate düşüyor. Ancak bu bile fazlasıyla yeterli görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme Türkiye’de telefon üretecek

Xiaomi, OPPO ve Samsung gibi isimlerden sonra Türkiye’de telefon üreteceğini duyuran Realme,yerli üretim” olarak aktardığı ilk modelini halen açıklamıyor.

Firmanın yaptığı aşağıda da görebileceğiniz paylaşımda “Vaziyet alın, buralar karışacak. Türkiye’de üretilen ilk Realme telefonu sence hangisi? Tahminleri alalım” mesajı yer alıyor.

Bu tweet ile beraber atılan fotoğrafta ise “Yeni bir C geliyor. Hatta yerli bir C geliyor” yazıyor. Firma burada giriş seviyesi bir C serisi telefondan bahsediyor.

Realme’nin şu an tanıtılmış olan dört farklı C-Serisi akıllı telefonu bulunuyor. Türkiye’de ise 2021’de tanıtılan C21 ya da C25 modellerinden birisi üretilecek olabilir. Bu konudaki resmi açıklamanın yakında gelmesi bekliyoruz.

https://twitter.com/realmeturkey/status/1394653274398240773?s=20

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın