reklamı kapat

POPÜLER

Realme Watch S Pro akıllı saat

Realme Watch S Pro akıllı saat teknik ve görsel olarak detaylandı

Kısa süre önce tanıtılan ancak detayları gizli kalan Realme Watch S Pro akıllı saat için yeni bilgiler ve görseller ortaya çıkmış durumda.

Realme, hatırlarsınız IFA 2020’yi de boş geçmemiş, firmadan fuar kapsamında Watch S Pro akıllı saat gelmişti. İlerleyen dönemde Türkiye’de de satılmasını beklediğimiz saat, resmi FCC kayıtlarına göre 42 mm ve 46 mm olmak üzere iki farklı boyuta sahip ve bir sürümde 1,39 inç 454×454 piksel bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Görebileceğiniz üzere yuvarlak tasarımı benimseyen saat, görüldüğü kadarıyla GPS ve GLONASS desteklerine sahip ve SpO2 sensörü de taşıyor. Bu açıdan spor için güzel bir seçenek oluşturan nabız sensörlü saat, bünyesinde 420 mAh kapasitesinde pil yer alıyor. Firmanın kendi işletim sistemini kullanan saat, 18 güne kadar pil ömrü sunabiliyor. Toplam ağırlığının 63,5 gram, kalınlığının ise 12,8 mm olduğu aktarılan saat, kendi manyetik şarj ünitesiyle geliyor ve aktarıldığı kadarıyla yaklaşık olarak 150 dolar başlangıç fiyat etiketiyle raflardaki yerini alıyor. Fiyat konusu henüz net değil ancak model yıl bitmeden elde edilebilir olacak deniyor. Farklı renkte kayışlar ile hazırlanan saatin, iki adet fiziksel butona sahip olduğunu da belirtmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firmadan kısa süre önce Realme Watch S Pro akıllı saat yanında başka ürünler de geldi

Bunlar da bir akıllı ampül, 360 derece güvenlik kamerası ve 55 inç akıllı televizyon olmuştu. Ayrıca firmadan özellikleri halen net olarak bilinmeyen Realme Buds Air Pro kablosuz kulaklık modeli de gelmişti. AirPods Pro benzeri bir tasarımı olan ürün, aktif gürültü engelleme taşıyor ve şimdilik sadece beyaz renkte karşımıza çıkıyordu.

İlginizi Çekebilir

Renk değiştirebilen prototip telefon