reklamı kapat

POPÜLER

Honor dizüstü bilgisayar

Honor MagicBook Pro

Honor MagicBook 15

Honor MagicBook Pro

Honor MagicBook 14

Honor’dan iddialı yeni dizüstü bilgisayar modelleri

Huawei alt markası Honor, IFA 2020 kapsamında akıllı saatler ile beraber yeni dizüstü bilgisayar modellerini de tanıttı.

Huawei’den aldığı güç ile güzel cihazlara imza atan Honor, bugün aşağıdaki saatleriyle ses getirmeyi başardı. Ancak firmanın yeni dizüstü bilgisayar modelleri de oldukça güzel görünüyor. MagicBook Pro ve MagicBook 14 ile 15 isimlerine sahip modellerden en çok MagicBook Pro dikkat çekiyor. Firmadan yapılan resmi açıklamaya göre Windows 10 yüklü halde sunulan cihaz, profesyonellerin üretkenliklerini artırmaya ve yaratıcılıklarını geliştirmeye yardımcı olan bir model olarak tanıtılıyor. Modern bir tasarımı olan ve gücünü 6 çekirdek 12 thread’li Radeon Grafikli AMD Ryzen 5 4600H işlemciden alan MagicBook Pro, zorlu görevleri üstlenirken bile akıcı performans sunuyor. Yüksek hızlı 512 GB PCIe NVMe SSD depolama ve 16 GB DDR4 çift kanal RAM ile donatılan ürün, dosya okuma ve aktarımında yüksek hız sağlıyor. Yüksek renk doğruluğu sunan 16,1 inç FullView ekranı çok dikkat çeken dizüstü, harici bir grafik birimi taşımıyor. Cihazın fiyatı 900 euro seviyesinde.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor MagicBook Pro kadar MagicBook 14 ile 15 de güzel görünüyor

Firmaya göre işten oyuna kadar günlük görevler için tasarlanan ve AMD işlemcilerle yenilenen MagicBook 14 ve 15, minimal tasarım ve FullView ekranla birlikte kullanıcıların bilgisayar deneyimini Ryzen 5 4500U işlemcilerle geliştiriyor. MagicBook serisine eklenen bu yeni ürünler, markanın en yüksek kalite ve ürünlerinde en iyi ustalığı sunma hedefini temsil ediyor. Cihazlar isimlerinde geçen ekran boyutlarıyla geliyor ve en altta 8 GB RAM + 256 GB NVMe SSD ile donatılabiliyorlar.

Fiyat tarafında MagicBook 14 750 euro, MagicBook 15 modeli ise 700 euro seviyesinde.

İlginizi Çekebilir

Gelecek gösterimi; renk değiştirebilen telefon