reklamı kapat

POPÜLER

Honor MagicBook Pro dizüstü bilgisayar
Honor MagicBook Pro dizüstü bilgisayar

Honor 9X ailesi yalnız gelmedi; işte dikkat çeken 16,1 inç ekranlı dizüstü bilgisayar Honor MagicBook Pro

Huawei alt markası Honor, 9X ve 9X Pro akıllı telefonlarıyla beraber şık tasarımlı dikkat çeken dizüstü bilgisayar Honor MagicBook Pro modelini de tanıttı.

Detaylarına aşağıda ulaşabileceğiniz 9X ve 9X Pro yanında lanse edilen dizüstü bilgisayar Honor MagicBook Pro, gerçekten iddialı bir model. Windows 10 işletim sistemli dizüstü ilk olarak tasarımıyla öne çıkıyor. Özellikle ince çerçeveleri ekranıyla göz dolduran cihaz, genel olarak MacBook ailesini anımsatıyor. İnce çerçeveleri sayesinde 16,1 inç gibi büyük bir Full HD ekranı taşınabilir şekilde sunan ürün, firmaya göre 15,6 inç rakiplerinden daha kompakt bir seçenek oluşturuyor. Gelelim bu modelin donanımsal özelliklerine. Açıklandığı kadarıyla dizüstü bilgisayar gücünü 8. jenerasyon Intel Core i7-8565U işlemciden ve Nvidia GeForce MX520 ekran kartından alıyor. En üstte 16 GB RAM ve 512 GB SSD depolama birimi bulunan cihaz, bünyesinde sekiz farklı sıcaklık sensörü taşıyor. Bu sayede gerçek zamanlı ölçüm yapan dizüstü, hava akışını değiştirerek optimum ısı yönetimi sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor MagicBook Pro ses getirecek bir dizüstü bilgisayar olmuş

56 Wh piliyle tek şarjla kullanımızına da bağlı olarak 14 saate yakın bir pil ömrü sunan ürün, bünyesinde gizli bir kamera sistemi barındırıyor. Huawei’nin dizüstülerinde olduğu gibi kamera üst orta kısımda yer alan bir tuşun altında bulunuyor. Bu kamera hem çerçevesiz yapıyı güçlendiriyor hem de güvenlik riski oluşturmuyor. Çünkü kamera fiziksel olarak kapatılabiliyor. Modelin açıklanan başlangıç fiyatı yaklaşık olarak 900 dolar seviyesinde.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi imzalı çok dikkat çeken mekanik saat