reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi mekanik saat

Xiaomi’den fiyatıyla şaşırtan çok şık mekanik saat! [Video]

Teknoloji dünyasının ürün gamı en geniş firması Xiaomi, yeni bir duyuru daha yaptı. Firma bu sefer uygun fiyatlı bir mekanik saat duyurdu.

Xiaomi ürün gamında tam anlamıyla ne ararsanız var. Kendi markası yanında desteklediği yan firmalar üzerinden otomatik damanaca pompası bile üreten firma, sadece teknoloji ürünlere de odaklanmıyor. Giriş yapabileceği her alanda bir ürün tasarlamaya çalışan ve bunu da fiyat performans oranı yüksek olarak yapan teknoloji devi, bu sefer “T-series CIGA Design” mekanik saat modeli ile karşımıza çıktı. Hiçbir akıllı özelliği bulunmayan saat, sadece ana görevine yani zamanı göstermeye odaklanıyor. Gerçekten çok hoş bir tasarımı bulunan ve iç mekanizmasını gözler önüne seren saat, birçok kişinin sevdiği gibi yuvarlak yapıda. Gövdesi şeffaf olduğu için premium görüntüsünü artıran saat, gerçekten çok iyi ve şık görünüyor. Şimdilik siyah ve kırmızı kayışlar ile görünen Xiaomi mekanik saat, kırmızı renkteki kadranıyla da güzel bir kontrast oluşturuyor. Ürün çok güzel bir aksesuar oluşturuyor.

Xiaomi mekanik saat
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi mekanik saat fiyatıyla fark yaratıyor

Bu şık modelin sadece 101 dolar fiyat etiketi bulunuyor. Benzer tasarıma sahip birçok saatten binlerce dolar daha ucuz olan saat, pazarda büyük bir kitleye ulaşacak izlenimi oluşturuyor. Bu modelin yakında zamanda aracı isimler aracılığıyla Türkiye’ye de geleceği tahmin ediliyor.