reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi mekanik saat

Xiaomi imzalı şık mekanik saat Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı

Teknoloji dünyasının ürün gamı en geniş firması Xiaomi, uzun süre önce bir mekanik saat duyurmuştu. İşte bu saat Türkiye’de de satışa sunuldu.

Xiaomi ürün gamında her zaman söylediğimiz gibi tam anlamıyla ne ararsanız var. Kendi markası yanında desteklediği yan firmalar üzerinden birçok garip ürün üreten firma, bildiğiniz üzere sadece teknoloji ürünlere de odaklanmıyor. Giriş yapabileceği her alanda bir ürün tasarlamaya çalışan ve bunu da fiyat performans oranı yüksek olarak yapan teknoloji devi, çok uzun zaman önce “T-series CIGA Design” mekanik saat modeli ile karşımıza çıkmıştı. Kısaca üstünden geçmek adına hiçbir akıllı özelliği bulunmayan saat, sadece ana görevine yani zamanı göstermeye odaklanıyor. Kişiden kişiye değişmesine rağmen çok hoş bir tasarımı bulunan ve iç mekanizmasını gözler önüne seren saat, yuvarlak yapıda. Gövdesi şeffaf olduğu için premium görüntüsünü artıran saat, siyah ve kırmızı kayışlar ile Türkiye’de de satışa çıktı. Büyük bir satış kanalına giren Xiaomi imzalı modelin fiyatı ise tam 875 TL olarak açıklandı.

xiaomi mekanik saat

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi mekanik saat Türkiye’de çok pahalıya çıktı

Bu şık modelin normalde yurt dışı fiyatı 101 dolar seviyesinde yer alıyor. 875 TL’lik fiyatıyla işi zor olan model, yine de saat tutkunlarının dikkatini çekecek izlenimi oluşturuyor.

İlgili Video