reklamı kapat

POPÜLER

Jaquet Droz mekanik imza makinesi

Lüksün sınırlarını zorlayan “mekanik imza makinesi” [Video]

Zaman zaman gerçekten “yok artık bu da mı yapılmış?” dedirten ürünler karşımıza çıkıyor. İşte bunlardan bir tanesi olan Jaquet Droz mekanik imza makinesi, nefesleri kesen fiyatıyla satışa çıkıyor.

İlk duyurusu 2014 yılında yapılan mekanik imza makinesi, Jaquet Droz imzası taşıyor. Esasen bir saat üreticisi olan firma, hazırladığı bu saat hassasiyetine sahipcihazla imzalarınızı otomatik hale getiriyor. Adeta saat gibi bir mekanizmaya ve işleyişe sahip olan ürün, tahmin edebileceğiniz üzere yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş. Art arda çok fazla imza atmak zorunda kalanların imdadına koşan ürün, güvenlik için bir PIN kodu sistemine de sahip. Yani ıslak imzayı kağıda attırmadan önce şifre isteyen ürün, koluna takılan kalemle imzanızı yavaş ancak hassas şekilde atabiliyor. İmza atmanın en lüks halini oluşturan cihaz, kişiye özel tasarlanıyor. Yani imzanız ve istediğiniz diğer tasarım detayları özenle hazırlanarak karşınıza çıkıyor.

 Jaquet Droz mekaniz imza makinesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Jaquet Droz” mekanik imza makinesi

Markanın 280. yılını kutlamak adına hazırlanan ürünlerden mekanik imza makinesi, tahmin edebileceğiniz üzere hiç ama hiç ucuz değil. İmzanızı bu makineye attırmak içni tam 367 bin dolar ödemeniz gerekiyor. Bu ilginç cihazın tanıtım videosu ise direkt olarak aşağıda yer alıyor. Son zamanlarda daha ilginç bir cihaz daha görmüş müydünüz?

Video