reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Black Shark 2 Pro

Lider değişiyor; Xiaomi Black Shark 2 Pro performansıyla göz dolduruyor

Güçlü oyun telefonu Xiaomi Black Shark 2 Pro, Geekbench’e giriş yaptı. Firma Android tarafında liderliği bir kez daha eline almaya hazırlanıyor.

30 Temmuz tarihinde resmi olarak tanıtılacak Xiaomi Black Shark 2 Pro biliyorsunuz gücünü yeni tanıtılan 7 nm Snapdragon 855 Plus işlemciden alıyor. Bu işlemcisi ile Geekbench’e giriş yapan telefon, aldığı sonuçla oldukça dikkat çekiyor. Testte 12 GB RAM ile görülen model, tek çekirdekten 3.632 puan, çok çekirdekten ise tam 11.304 puan alıyor. Telefon tek çekirdekte Xiaomi Black Shark 2‘yi geçiyor ancak Galaxy S10 ailesi gibi rakiplerinin gerisinde kalıyor. Ancak çok çekirdek performansına bakıldığı zaman işler değişiyor. Cihaz burada 10.765 alan mevcut lider Xiaomi Black Shark 2‘yi geçiyor ve liderliği açık ara farkla eline alıyor. Birçok uygulama için daha önemli olan çok çekirdek performansı yanında telefonda güçlü de bir GPU yer alıyor. Snapdragon 855 Plus esas büyük artışı burada yani grafik tarafında getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Black Shark 2 Pro çok merak ediliyor

Türkiye’de de satılacağı tahmin edilen amiral gemisi, oyun telefonu dünyasına yeni bir seçenek olarak yolda bulunuyor. Pazarda Snapdragon 855 Plus kullanan ilk oyun telefonu olacağı tahmin edilen Pro, burada elbette tek model olmayacak. Resmi olarak açıklandığı kadarıyla Asus ROG Phone 2 de Snapdragon 855 Plus ile yolda bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Firma Mi A3 modelini parçalarına ayırdı