reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Black Shark 2 Pro

Xiaomi Black Shark 2 Pro performansıyla nefes kesiyor

Güçlü oyun telefonu Xiaomi Black Shark 2 Pro, Geekbench sonrasında bu sefer AnTuTu testine giriş yaptı. Modelin performansı gayet iyi.

30 Temmuz tarihinde resmi olarak tanıtılacak Xiaomi Black Shark 2 Pro daha önce ortaya çıktığı üzere gücünü yeni tanıtılan 7 nm Snapdragon 855 Plus işlemciden alıyor. Bu işlemcisi ile geçtiğimiz gün Geekbench’e giriş yapan telefon, 12 GB RAM ile tek çekirdekten 3.632 puan, çok çekirdekten ise tam 11.304 puan almıştı. Şimdi ise cihaz AnTuTu’ya giriş yaptı. Burada Geekbench’ten farklı olarak daha genel bir değerlendirmeye tutulan telefon, testten 12 GB RAM ile tam 405.598 puan almayı başardı. Bu puanla AnTuTu‘nun mevcut lideri olan “bünyesinde fan bulunan” oyun telefonu Nubia Red Magic 3‘ü ciddi şekilde geride bırakan telefon, performansıyla gerçekten nefes kesiyor. Normal Black Shark 2 ile aynı tasarımı paylaşan telefon, tasarım ya da diğer özellikler değil özellikler tasarım konusunda öne çıkacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Black Shark 2 Pro Türkiye’de de satılacaktır

Amiral gemisi oyun telefonu, pazarda Snapdragon 855 Plus işlemcili bir diğer oyun telefonu Asus ROG Phone 2 karşısına dikilmeye hazırlanıyor. Dediğimiz gibi resmi ya da aracı isimler aracılığıyla Türkiye’de de satılacağını düşünülen telefon, oldukça merak uyandırıyor. Fiyat konusunda ise şimdilik bir tahmin yapılmıyor. Ancak fiyatın kesinlikle yüksek olması bekleniyor. Fiyat performans odaklı bir model yolda bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Firma Mi A3 modelini parçalarına ayırdı