reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Black Shark 3 Pro Black Shark 4

Xiaomi oyun telefonu Black Shark 4 yalnız gelmiyor

Xiaomi alt markası Black Shark, yeni bir oyuncu telefonu geliştiriyor. İşte bu model Black Shark 4, bir Pro sürüme de sahip gibi görünüyor.

Xiaomi imzalı Black Shark 4, bir alışveriş sitesinde göründüğü kadarıyla bir “Pro” versiyona da sahip olacak. Henüz bu “Pro” sürümün nasıl bir fark taşıdığı bilinmiyor ancak merak uyandırıyor. Normal model ise yapılan resmi açıklamaya göre 120W hızlı şarj destekli 4.500 mAh pil üzerine kuruluyor. Şirket verisine göre sadece 15 dakika içerisinde tamamen şarj olabilecek telefon, 120W hızlı şarjı 4.500 mAh’ı pili fiziksel olarak ikiye bölerek sağlıyor. Gücünü Snapdragon 888 işlemciden alacak Black Shark 4, hatırlarsınız kısa süre önce elde ettiği 788.505 AnTuTu puanı ile çıkmadan testin rekorunu eline geçirmişti. Daha önce bu rekor 771K ile yine henüz çıkmamış bir telefon olan OPPO Find X3 Pro‘da yer alıyordu. Güçlü soğutma sistemiyle Snapdragon 888‘in sınırlarını zorlayan Shark 4 ve yeni ortaya çıkan Shark 4 Pro, halen tam olarak ne zaman çıkacak bilinmiyor. Ancak çıkış çok yakında görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Black Shark 4 yanında Xiaomi imzalı Redmi K40 Pro modeli de yolda bulunuyor

Xiaomi’den önümüzdeki ay kesin olarak Snapdragon 888 işlemci kullanan Redmi K40 geliyor. Resmi olarak bu işlemciyi kullanacağı duyurulan telefon, yine resmi açıklamaya göre 463 dolar gibi düşük bir fiyat etiketine sahip olacak. Bu açıdan SP888’e sahip en ucuz amiral gemisi olacak gibi görünen telefon, yine firmaya göre 120 Hz bir OLED ekran üzerine kuruluyor ve 4.000 mAh’tan daha büyük bir pil taşıyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çeken konsol Xbox Series S ile tanışın