reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Black Shark 3 Pro Black Shark 4

Xiaomi imzalı Black Shark 4 de geliyor; işte ilk resmi detaylar

Xiaomi alt markası Black Shark, yeni bir oyuncu telefonu geliştiriyor. Firma Black Shark 4 için ilk bilgiyi vermiş durumda. İşte detaylar;

Türkiye pazarından resmi olarak yer almayan Black Shark oyun telefonlarının en yenisi Black Shark 4 olacak. Henüz nasıl göründüğü belli olmayan telefon, resmi paylaşıma göre 120W hızlı şarj destekli 4.500 mAh pil üzerine kurulacak. Şirket verisine göre sadece 15 dakika içerisinde tamamen şarj olabilecek telefon, 120W hızlı şarjı 4.500 mAh’ı pili fiziksel olarak ikiye bölerek sağlayacak. Örnek vermek adına 120W hızlı şarj sistemi Xiaomi Mi 10 Ultra‘nın 4.500 mAh pilini 26 dakikada doldurabiliyordu. Gücünü Snapdragon 888 işlemciden alacağına kesin gözüyle baktığımız Black Shark 4, henüz tam olarak ne zaman gelecek bilinmiyor. Ancak resmi duyurularına başladığına göre telefon çok ama çok yakında bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Black Shark 4 yanında Xiaomi imzalı Redmi K40 modeli de yolda bulunuyor

Xiaomi’den önümüzdeki ay kesin olarak Snapdragon 888 işlemci kullanan Redmi K40 geliyor. Resmi olarak bu işlemciyi kullanacağı duyurulan telefon, yine resmi açıklamaya göre 463 dolar gibi düşük bir fiyat etiketine sahip olacak. Bu açıdan SP888’e sahip en ucuz amiral gemisi olacak gibi görünen telefon, yine firmaya göre 120 Hz bir OLED ekran üzerine kuruluyor ve 4.000 mAh’tan daha büyük bir pil taşıyor. Telefon kağıt üstünde fiyat-performans konusunda çok iddialı görünüyor ve merak uyandırıyor.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çeken konsol Xbox Series S ile tanışın