reklamı kapat

POPÜLER

Black Shark 4

Xiaomi imzalı Black Shark 4 serisi için tarih verildi

Xiaomi alt markası Black Shark imzalı yeni oyuncu telefonu serisinin üyeleri Black Shark 4 ve abisi Shark 4 Pro için tarih netleşti.

Black Shark 4 ve Shark 4 Pro, resmi paylaşıma göre 23 Mart tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Bu modellerin Türkiye ihtimali de bulunuyor çünkü Xiaomi artık Black Shark telefonları Türkiye’ye getiriyor. Daha önce yapılan sızıntılara göre telefonlardan Shark 4 gücünü Snapdragon 870 işlemciden, Shark 4 Pro ise gücünü Snapdragon 888 işlemciden alıyor. Firmanın “Shark 4″modelini pazara Shark 4 Lite adı altında çıkarabileceğini de aktaran kaynaklar, iki telefon arasındaki en büyük farklı artık netleştirmiş oluyor. Daha önce resmi kayıtlara da giren Pro model, FHD+ çözünürlükte bir ekran kullanıyor, 12 GB RAM taşıyor ve Android 11 üzerine kuruluyor. Bu modelin arkasındaki ana kamera da 108 megapiksel olacak gibi görünüyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Black Shark 4 serisi merak uyandırıyor

Shark 4 daha önce ortaya çıkanlara göre 120W hızlı şarj destekli 4.500 mAh pil üzerine kuruluyor. Şirket verisine göre sadece 15 dakika içerisinde tamamen şarj olabilecek telefon, 120W hızlı şarjı 4.500 mAh’ı pili fiziksel olarak ikiye bölerek sağlıyor. En az 8 GB RAM ile gelen Shark 4 ya da olası adıyla Shark 4 Lite, kutusundan abisi gibi Android 11 ile çıkıyor ve 20:9 en-boy oranına sahip Full HD+ çözünürlükte bir ekran üzerine kuruluyor.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde dikkat çeken elektrikli scooter